33 Manažer ve výrobě Shutter

Manažer výroby svozových nástaveb

Máte zkušenost s nastavováním procesu výroby či montáže? Jste technický typ a rád byste pracoval pro rostoucí nadnárodní společnost? Pokud ano, tak na pozici Manažer výroby svozových nástaveb hledáme právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Jaká by byla náplň práce?
  • Nastavení a řízení procesu výroby a montáže svozových nástaveb
  • Zajištění a kontrola technické dokumentace
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením
  • Homologace nástaveb a zajištění kusovníků náhradních dílů
  • Výstupní kontroly
Jaké jsou předpoklady?
  • Praxe s nastavováním procesu montáže/výroby
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office, zkušenost s programem MS Business Central výhodou
  • Technická zručnost, schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Orientace ve fungování elektrického podvozku či hydrauliky
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Pracovní místo ve významné nadnárodní společnosti
  • Možnost vybudovat si vlastní tým
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Atraktivní finanční ohodnocení a pravidelné bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Další skvělé benefity (závodní stravování, příspěvky na sport, kulturu a volný čas, zvýhodněné tarify, osobní notebook, mobilní telefon, firemní akce atd.)
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Klíčová slova: Manažer výroby, Production Manager, manažer montáže, vedoucí montáže, Assembly Manager, Manufacturing Manager, výroba, montáž, plánování výroby, svozová nástavba, collection body, technická dokumentace, MS Office, MS Business Central, Praha, Prague, Středočeský kraj, Central Bohemia, Říčany