38 Nákupčí Shutter

Referent/ka nákupu a financí

Máte předchozí zkušenost v oblasti (operativy) nákupu? Administrativní část financí máte pod palcem? Angličtinu zvládáte v písemné formě? Pak jste dost možná ta správná osoba! Pro českou obchodní společnost hledáme šikovného člověka na pozici Referent/ka nákupu a financí.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha

Jaké budou Vaše úkoly v oblasti nákupu:
  • objednávání zboží od dodavatelů
  • naskladnění zboží, hlídání skladových zásob
  • vytváření nových skladových karet
  • vyřizování reklamací
  • evidence nákupních cen
  • schvalování dodavatelských faktur
A co Vás čeká ve financích:
  • evidence přijatých dokladů do účetního programu – faktury, pokladní výdaje, pokladní příjmy
  • zadávání plateb faktur
  • příprava vybraných podkladů pro účetní – účetní uzávěrka
Vaše zkušenosti, dovednosti a znalosti:
  • praxe na stejné či podobné pozici – zkušenost s nákupem a fakturami na administrativní/operativní úrovni
  • znalost MS Office podmínkou, znalost ERP Abra výhodou
  • nutná základní znalost Aj
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • dokončené SŠ vzdělání
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní české obchodní společnosti
  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • přátelský kolektiv
  • fixní mzdu i měsíční bonusovou složku
  • standardní zaměstnanecké benefity a zaměstnanecké slevy
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaše životopisy.