71 Účetní Shutter

Samostatná účetní

  • Homeoffice

Pro úspěšnou společnost, poskytující komplexní účetní služby (s výjimkou mzdové agendy) pro své klienty v menším business centru, sídlící na Praze 3, hledáme šikovnou Samostatnou účetní. Společnost klade velký důraz na příjemné pracovní prostření, rodinného typu. Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi Váš životopis.

  • 60-90 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • Účtování denních transakcí banky/pokladny, příchozí faktury a interní doklady.
  • Zpracovávání dokladové inventury.
  • Zpracovávání měsíční a roční uzávěrky v daných termínech.
  • Komunikace s finančními úřady, kontrolními orgány a institucemi.
Jak si Vás představujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání z oblasti financí.
  • Znalost nástrojů jako MS Word, Excel, PowerPoint.
  • Zkušenost s externími audity.
  • Anglický nebo německý jazyk alespoň na základní úrovni vítáme.
  • Analytické myšlení a smysl pro detail.
  • Spolehlivost, přesnost, pečlivost a včasné plnění termínů.
  • Schopnost týmové spolupráce.
  • Oceníme znalost programů SW Kostka a Helios.
Co nabízíme:
  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost vzdělávání a prohlubování vědomostí v rámci oboru
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál 107,-Kč za každý odpracovaný den
  • Nadstandardní, zaměstnavatelem hrazenou, preventivní zdravotní péči – každé dva roky zdarma komplexní lékařské vyšetření ve fakultní nemocnici v Praze, očkování proti chřipce zdarma
  • 50% slevu do tří provozoven 4* wellness hotelů v Jizerských horách