71 Účetní Shutter

Senior účetní – Praha – Hostivař

Pro jednu z největších a nejúspěšnějších mezinárodních společností vyrábějících kancelářský nábytek hledáme fajn kolegu či kolegyni na pozici Senior účetní. Společnost staví svůj dosavadní úspěch stavíme zejména na dobrých lidech, kteří s sebou přinášejí každý den úsměv, cenné zkušenosti a vědomosti, a také spoustu dobrých nápadů.Líbilo by se Vám stát se součástí takového týmu? Pak nám zašlete Váš životopis.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Na jakou práce se můžete těšit?
Po úvodním zapracování a základní orientaci v našich softwarech (účetní a podnikový) bude Vaším úkolem samostatně plnit úkoly v rámci přidělené agendy účetnictví společnosti pro britskou pobočku. Jde o týmovou pozici, kdy budete mít možnost uplatnit své předchozí zkušenosti a zároveň se naučit novým věcem.
Pracovní náplň (příklady):
  • účtování došlých režijních faktur
  • kontrola DPH na vstupu u účtovaných dokladů, příprava podkladů pro přiznání k DPH
  • v oblasti přijatých a vydaných faktur
  • účtování interních dokladů a přidělených závěrkových operací
  • zpracování měsíčních přehledů režijních nákladů a porovnání proti plánu
  • příprava a export platebních příkazů
  • účtování bankovních pohybů, párování přijatých a vydaných plateb
  • správa odběratelského saldokonta a související činnosti
  • účtování mezd (na základě výstupu od externí mzdové firmy)
  • kontrola vyúčtování přijatých záloh
  • kontrola a účtování pravidelných dohadných položek a rezerv
  • příprava podkladů pro výpočet kvartálních opravných položek k pohledávkám
  • správa přidělených rozvahových účtů – inventarizace
  • příprava podkladů pro účely auditu, daní a jiných kontrol
Co budete k práci potřebovat?
  • praxi v podvojném účetnictví
  • znalost českých účetních standardů a účetních principů
  • SŠ/SOŠ ekonomické vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, min. pasivní znalost
  • ochota učit se novým věcem, a odolnost vůči dynamice této práce – uzávěrky
  • organizovanost
A co za odvedenou práci nabízíme?
  • firemní benefity a že jich není málo: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na
  • penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na
  • stravování, firemní kantýna,
  • dovolená 5 týdnů,
  • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání
  • firemní akce
  • perspektivní pracovní uplatnění v nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnosti seberealizace i v dalších oblastech Financí
  • nástup dohodou
Pošlete nám své CV! Těšíme se na Vás.
Klíčová slova: účetní, senior účetní, samostatný účetní, accountant, účetnictví