71 Účetní Shutter

Senior účetní – i na zkr. úvazek

Pro jednu z největších a nejúspěšnějších mezinárodních společností vyrábějících kancelářský nábytek hledáme fajn kolegu či kolegyni na pozici Senior účetní, i na zkrácený úvazek. Společnost staví svůj dosavadní úspěch stavíme zejména na dobrých lidech, kteří s sebou přinášejí každý den úsměv, cenné zkušenosti a vědomosti, a také spoustu dobrých nápadů.Líbilo by se Vám stát se součástí takového týmu? Pak nám zašlete Váš životopis.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Na jakou práce se můžete těšit?
Pracovní náplň (příklady):
  • účtování došlých režijních faktur
  • kontrola DPH na vstupu u účtovaných dokladů, příprava podkladů pro přiznání k DPH
  • v oblasti přijatých a vydaných faktur
  • účtování interních dokladů a přidělených závěrkových operací
  • zpracování měsíčních přehledů režijních nákladů a porovnání proti plánu
  • příprava a export platebních příkazů
  • spolupráce s britskou pobočkou
Co budete k práci potřebovat?
  • praxi v podvojném účetnictví
  • znalost českých účetních standardů a účetních principů
  • SŠ/SOŠ ekonomické vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, min. pasivní znalost
  • ochota učit se novým věcem, a odolnost vůči dynamice této práce – uzávěrky
  • organizovanost
A co za odvedenou práci nabízíme?
  • firemní benefity a že jich není málo: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook,
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby,
  • příspěvek na stravování, firemní kantýna,
  • dovolená 5 týdnů,
  • 1 den HO, případně 75% úvazek
  • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání
  • firemní akce
  • perspektivní pracovní uplatnění v nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnosti seberealizace i v dalších oblastech Financí
  • nástup dohodou
Pošlete nám své CV! Těšíme se na Vás.
Klíčová slova: účetní, senior účetní, samostatný účetní, accountant, účetnictví