17 HR Specialista Shutter

Specialista vzdělávání a rozvoje

Hledáte novou výzvu, kde můžete naplno využít své zkušenosti a dovednosti v oblasti vzdělávání a rozvoje? hcete se stát součástí dynamického a inovativního týmu, který klade důraz na profesní růst a osobní rozvoj svých zaměstnanců? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost!

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj

Jaká bude náplň Vaší práce:
  • Analýza vzdělávacích potřeb napříč celé organizace
  • Navrhování a realizace vzdělávacích aktivit, strategické rozvojové plány
  • Používání digitálních nástrojů k tvorbě flexibilních a inovativních vzdělávacích programů
  • Spolupráce s Hr business partnery na rozvoji zaměstnanců
  • Monitorování a hodnocení účinnosti vzdělávacích programů a neustálé zdokonalování �
>Co od Vás budeme potřebovat
  • >Zkušenost z obdobné pozic
  • >Otevřenou mysl ke změnám, určitou míru proaktivity a nebojácnos
  • >Komunikativní úroveň angličtiny pro komunikaci napříč firmo
>Co vám za to nabídneme
  • >Zázemí stabilní společnosti s možností růst
  • >Zajímavé finanční o hodnocení a 13. pla
  • >Baliček benefitů: Dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/ příspěvek na stravování, sickdays 6x za rok, závodní stravování, firemní akce, příspěvek na dojížděn
>Keywords: vzdělávání, education, rozvoj, vzdělávání zaměstnanců, Slan