26 Kontrola Bigstcok

Statik

Hledám zkušeného Statika pro dynamické prostředí v oblasti železničního a pozemního stavitelství. Pokud máte VŠ vzdělání stavebního směru, praxi v oboru statiky a schopnost pracovat na projektech od projektové přípravy až po montážní fázi, pak hledám právě Vás.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • Projektování prefabrikovaných konstrukcí pozemních staveb.
  • Statické posouzení montážních a přepravních stavů.
  • Vypracování výrobní a montážní dokumentace.
  • 3D modelování konstrukcí v BIM software.
  • Komunikace s výrobou, architekty a projektanty.
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání stavebního směru.
  • Praxe v oboru statiky.
  • Autorizace pro statiku výhodou.
  • Znalost AutoCad, Recoc, alespoň jednoho z programů Tekla, SCIA Engineer nebo IDEA Statica.
  • Aktivní přístup, schopnost týmové i samostatné práce.
  • Ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, a časovou flexibilitu.
Co nabízíme:
  • Stabilní zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaškolení, podporu vzdělání a dalšího profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost čerpání bezúročných půjček
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky
Pokud jste připraveni přijmout výzvu a podílet se na unikátních projektech v oboru, zašlete mi svůj životopis.