47 Procesní inženýr BigData

Zkušená vývojová elektroinženýrka / Zkušený vývojový elektroinženýr

Spojte další růst své kariéry ve špičkovém elektrotechnickém vývoji s životem v krásné jihočeské přírodě.Naším klientem je významný technologický koncern, který je průkopníkem v budování bezpečnějšího a propojenějšího světa. Společnost vyvíjí a vyrábí prvotřídní řešení v oblasti testování a měření, technologických systémů, sítí a kybernetické bezpečnosti. Je celosvětovým tradičním a spolehlivým partnerem pro zajištění průmyslových i vládních zakázek. Moderní závod v jižních Čechách je důležitou součástí mezinárodního koncernu, řadí se mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu a poskytuje svým zaměstnancům nadstandardní zázemí.Pokud jsou vašimi hodnotami týmový duch, kolegialita a velká důvěra, využijte naplno volný prostor pro vlastní nápady, který Vám tato rodinná firma nabízí. A to vše v oblasti s dobrou infrastrukturou, na dosah od úchvatné přírody Šumavy a Rakouska.

  • 60-90 tis. Kč / měs.
  • Jihočeský kraj
  • Plný úvazek

Náplň Vaší práce:
  • Vývoj a spoluúčast na vytváření nových zařízení a softwaru (nf-70GHz).
  • Analýza komplexních chyb v oblasti nf/hf/SW a návrh efektivních nápravných opatření.
  • Těsná spolupráce s R&D odděleními v zahraničí.
  • Technická podpora výrobní linky a pokročilé hledání chyb na přístrojích.
  • Účast na zavádění nových inovativních technologií a produktů.
  • Aktivní komunikace s vývojem a technickou podporou v ostatních závodech.
  • Ověřování nových technologických postupů a materiálů, s využitím nejnovějších výsledků technického rozvoje a výzkumné činnosti v elektrotechnice.
Co od Vás očekáváme:
  • VŠ nebo SŠ v elektrotechnickém oboru
  • Zájem o hf oblast.
  • Aktivní komunikace v angličtině.
  • Výhodou je praxe v oboru (sdělovací technika, komunikační technika a technologie, měření obvodů apod.), znalost němčiny a schopnost vést projektový tým.
Co Vám nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené a další volno navíc s náhradou mzdy
  • Vlastní firemní restaurace s dotovanými cenami (snídaně, obědy, večeře)
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • Možnost práce z domova
  • Možnost získání pracovních zkušeností v zahraničí
  • Zvýhodněné firemní půjčky pro realizaci vlastního bydlení
  • Možnost využití firemních startovacích bytů
  • Množství zaměstnaneckých výhod a slev
  • Firemní školka a péče o rodinu
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Odměna za pracovní věrnost
  • Příspěvek na dopravu
  • Pestrá nabídka vzdělávacích programů
  • Příspěvek na odborné vzdělávání
  • Finanční podpora jazykových kurzů
V případě vašeho zájmu se s vámi rád spojím s detaily pozice.
Keywords: elektrovývoj, vývoj, elektroinženýr, elektrotechnik, Vimperk, Šumava, nf, hf, sdělovací technika, komunikační technika, technologie, teorie měření obvodů, obvody, testování, technologický systém, síť, kybernetická bezpečnost