Zuzana Krajícová

Firma BearingPoint

Pozice Office/Facility Manager

Linkedin https://cz.linkedin.com/in/zuzana-krajícová-b4883277

Datum 26. září 2016

Vážený týme agentury mBlue, ráda bych Vám poděkovala, popřípadě se podělila o své dojmy ze spolupráce s Vámi. Byla jsem po 22 letech poprvé nezaměstnaná (propuštění z organizačních důvodů), když jsem začala ve svém středním služebním věku hledat nové zaměstnání. Prošla jsem několika pohovory s personálními agenturami, a také několika pohovory u potenciálních zaměstnavatelů. Tedy mohu porovnávat – jak kvalitu přístupu, tak způsob a kritéria, kterými si zaměstnavatelé vybírají své uchazeče.

S Vaší agenturou jsem poprvé zažila Assessment Centrum, které se i k mému sluchu dostalo v podobě nedefinovaného strašáka. Jako nejspíš většina uchazečů, i já jsem pátrala na internetu po různých informacích ohledně tohoto nástroje výběru. Popis průběhu AC na Vašem webu, a velmi vstřícný a osobní přístup Vaší poradkyně, mi pomohly nemít předem obavy a cítit se dobře, když jsem na AC šla.

Samotné AC mě velmi příjemně překvapilo. Váš tým je vysoce profesionální a zároveň lidský. Atmosféra AC byla pro mě osobně přátelská a uvolněná. Jakkoliv nemohu rozporovat, že jednotlivé bloky jsou náročné na pozornost a soustředění, můj celkový dojem byl jednoznačně pozitivní.

Ráda bych všechny uchazeče, kteří mají z AC obavu, podpořila v jejich záměru najít práci, která se pro ně bude opravdu hodit. To je totiž aspekt, který bezesporu AC přináší. Na základě podrobné analýzy v oblastech psychologie, znalostí i schopností, může tento nástroj přesně určit, jestli právě tato pozice je to pravé pro kandidáta, a kandidát to pravé pro zaměstnavatele. Většina těch, kteří si hledají novou práci, reaguje z důvodů časového tlaku i na nabídky, které necítí jako svoje optimální uplatnění, ale jako šanci na další trvalý pracovní poměr. V takovém případě bude AC fungovat jako sebepoznávací nástroj. I uchazeči, kteří nejsou prostřednictvím AC vybráni, mají možnost využít zkušenost AC a jeho výsledek ve formě psychoanalýzy, pro další, ještě efektivnější a lepší kroky při hledání svého vysněného zaměstnání.

Ráda bych uvedla, že ani já jsem nebyla prostřednictvím AC vybrána pro zvolenou pozici. I přesto považuji tuto zkušenost za jednu z nejlepších a nejpřínosnějších v oblasti sebepoznání, jaké jsem vůbec kdy měla. AC mi dalo novou jasnost v mnoha aspektech – v názoru na sebe, své volby a svá rozhodnutí, i v možnostech a kvalitě komunikace s ostatními. A to je hodnota, kterou lze využívat v každodenním životě a všech vztazích, nejen v pracovních.

Ještě jednou, moc Vám všem děkuji. Pokud bych ještě někdy byla nezaměstnaná, obrátila bych se rovnou na Vás, nikde jinde už bych nehledala.

Chcete se dozvědět více?

Jméno a Příjmení*
E-mail*
Telefon
Zpráva