Development centrum

Odhalí potenciál zaměstnanců a pomůže ho rozvíjet

1920×366 Development center 4

Development centrum spolehlivě a efektivně odhalí talenty ve vaší firmě. Díky komplexním výstupům dokážete nejen identifikovat potenciál jednotlivých účastníků, ale také navrhnout optimální proces jejich dalšího rozvoje. To vše velmi rychle a objektivně.

 • 38 Nákupčí Shutter

  100% ušito na míru

  Podobu development centra vytvoříme individuálně a přesně na míru vašim potřebám. Získáte tak odpovědi na vaše konkrétní vnitrofiremní otázky.

 • psycho square

  Testujeme 2x

  Aby byly výsledky skutečně spolehlivé, každou kompetenci ověřujeme prostřednictvím alespoň dvou modelových situací.

 • psycho square

  5-12 účastníků

  Nejčastěji se development centra účastní 5 až 12 zaměstnanců. Někdy je lepší zvolit individuální, nebo naopak celofiremní verzi.

Objektivní a spolehlivé
výsledky

Pokud chcete své zaměstnance správně rozvíjet, potřebujete znát jejich dovednosti, potenciál a kompetence. Ideálním nástrojem je v takovém případě development centrum. Jeho účastníci plní individuální nebo skupinové úkoly, řeší modelové situace a obvykle procházejí i psychologickým testováním. Výsledky pak hodnotí několik odborníků, a tak jsou výstupy maximálně objektivní.

Development centrum sestavujeme vždy individuálně podle vašich požadavků. Pokud si to budete přát, zahrneme konkrétní firemní situace a odborné informace, z nichž je pak možné posoudit profesní zkušenosti účastníka. Využít však můžete i modelové situace s univerzálním zadáním (např. prezentace nejúspěšnějšího projektu účastníka), které odhalí všeobecné předpoklady. Aby byly výsledky spolehlivé, každou kompetenci hodnotíme minimálně ve dvou modelových situacích či doplňujeme psychologickým testem.

Komplexní výstupy development centra vás povedou při plánování rozvojových a školících aktivit tak, aby byly dobře cílené a efektivní. Díky získaným informacím se totiž budete věnovat správným způsobem těm správným zaměstnancům.

     

Jak to probíhá s mBlue?

 • Zanalyzujeme vaše cíle, očekávání a potřeby. Pomůžeme při výběru kompetencí pro hodnocení.
 • Zapojíme se do interní komunikace, aby zaměstnanci věděli, co je podstatou development centra a co jim přinese.
 • Zodpovědně připravíme podobu development centra, jeho rozsah bude opět vycházet z vašeho zadání. Nejčastěji se development centrum organizuje pro skupinu 5–⁠12 zaměstnanců, nastavit ho však umíme pro celou firmu, nebo naopak pouze pro jednotlivce.
 • Pokud si to budete přát, nadefinujeme development centrum tak, abyste ho mohli vést sami. V takovém případě vyškolíme vaše interní hodnotitele a moderátory.
 • Aby byly výsledky maximálně objektivní, zajístíme externího hodnotitele nebo psychologa z mBlue.
 • Dodáme perfektní písemný výstup a citlivou zpětnou vazbu.

Naši specialisté
na Development centra

Development centrum je komplexní disciplínou, která vyžaduje zkušené personalisty a psychology. Naši odborníci vás provedou nejen přípravou, ale i realizací a hodnocením.

 • Ludmila Fatkova kulata

  Ing. Ludmila Fatková

  HR Advisory Partner

  Specialistka v oblasti personálních procesů. Zkušenosti nasbírala především ve strojírenské výrobní společnosti. Během své praxe se setkala s náborem, vzděláváním zaměstnanců, nastavováním odměňovacího systému nebo nastavováním KPI´s. Podílela se také na vedení mezinárodních projektů zaměřených na strategii společnosti a interní komunikaci. Své dovednosti dále rozvíjí aktuálně především v oblasti koučování.

 • Osoby Martin Strnad

  Ing. Martin Strnad

  HR Partner 

  HR profesionál s 30letou praxí v managementu nadnárodních korporací (DHL, UNIQA) i lokálních společnostech. Od roku 2014 působí na poli personalistiky a specializuje se na recruitingové projekty a outplacement. Cílem Martina je řešit zadání klienta konzultačně obchodním přístupem a drží se motta: „Odborné zkušenosti a lidský přístup přináší úspěch a přitom pohodu v jednání.“

Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
shutterstock_480671788 zásah