Založ si mProfil a zašli CV

floated image from shortcode
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

Založte si mProfil ZDE

  • Jako je dobré mít svého lékaře, je dobré mít svého recruitera, který pro Vás hlídá pracovní nabídky i době, kdy práci aktivně nehledáte.
  • S mProfilem získáte chytrý monitoring trhu práce. Vysněné zaměstnání nebo projekt přesně podle Vašich představ Vám v budoucnu neuniknou. Vše směřujeme k jedinému: abyste byli po nástupu do firmy nebo na projekt spokojeni a viděli tam svoji budoucnost.
  • Můžete si sami v průběhu času nastavovat parametry toho, jaká pozice a náplň práce je pro Vás zajímavá, kdy a jakým způsobem si přejete být o ní informováni.
  • Na rozdíl od pracovních serverů Vás budeme informovat jen o pozici, kde jsme přesvědčeni, že Vám bude vyhovovat jak obsahem, tak celkovou firemní kulturou. Nemusíte se tedy obávat pravidelných hromadných mailů nebo telefonátů, které obtěžují. Sami si navolíte, jak a kdy chcete informaci o nové pozici dostat.
  • A malý bonus na závěr: jako poděkování za založení mProfilu, jsme pro Vás připravili nabídku zvýhodněných služeb pouze pro osoby registrované v mProfilu, kterou postupně budeme dále rozšiřovat.
  • Neustále pracujeme na zlepšení našich služeb. Budeme rádi za Vaše názory a nápady, které můžete směrovat na: mprofil@mblue.cz

Pracujeme více než 40 let, strávíme v ní více než 35% produktivního života.

Najděte si práci, kterou milujete a už nebude muset pracovat ani jediný den.

 

Další výhody pouze pro registrované

Jako poděkování za registraci v mProfilu od nás získáváte přístup ke službám pouze pro registrované. Balíček služeb postupně rozšiřujeme. Nově například máte možnost využít neomezeného tarifu s 1,5 GB dat za cenu 399 Kč. vč. DPH, což je minimálně o 100 Kč levněji než jsou jiné speciální nabídky na trhu. Pro sebe nebo kohokoli z rodiny.

Založením mProfilu
si otevíráte dveře
k dalším službám
floated image from shortcode

mBlue vzorové CV

Pro inspiraci si můžete stáhnout Vzorový životopis s tipy, jak jej nejlépe napsat.

mBlue přistupuje odpovědně k ochraně osobních údajů, které v rámci své činnosti zpracovává. Detailní informace o správci osobních údajů mBlue Czech, s.r.o. jsou uvedeny v informačním memorandu.

Více zajímavých nápadů a praktických tipů najdete na našem mBlue blogu.