Projektant TZB

Technické pozice - Hlavní město Praha

Máte zkušenosti s projektováním topných systémů? Máte rádi různorodé projekty? Baví vás vidět za sebou výsledek?

Pokud ano, kontaktujte nás!

Co budete dělat?

  • Navrhovat vytápění pro různé typy budov (technologie, předpokláné ztráty)
  • Projektovat systémy vytápění (rozvody atd.)
  • Budete se podílet na přípravné fázi projektů
  • A společně s projektovým manažerem budete u projektu během realizace až po dokončení

Co od vás očekáváme?

  • Praxi a vzdělání ve stavebnictví
  • Znalost AutoCAD
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Výbornou znalost češtiny/slovenštiny
  • Angličtina výhodou

Co nabízíme?

  • Rodinné, příjemně neformální prostředí
  • Dlouhodobé zaměstnání s vidinou dalších projektů
  • Značnou míru samostatnosti
  • Atraktivní bonusy navázané na projekt
  • Pracoviště v centru Prahy u metra

Klíčová slova: stavebnictví, vytápění, topení, topný, projekt, stavba, výstavba, projektový, projektant

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy