Senior Key Account Manager (Vietnam)

Marketing - Job abroad - Olomoucký kraj

Hledáte výzvu v podobě relokace do Vietnamu?

Chcete zažít reklamní trh jiný než ten evropský a na tom evropském jste už zkušený account manager?

Do práce můžete jezdit na mopedu a denně zažívat jinou životní i pracovní kulturu?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Co budete potřebovat?

  • Zkušeností z reklamní agentury alespoň tři roky
  • Zkušenosti s vedením pobočky reklamní agentury
  • Schopnost efektivně řídit náklady
  • Ochotu relokace alespoň  na 3roky, ideálně 5let (nehledáme dobrodruha, ale člověka, který hledá dlouhodobou výzvu)

Co budete dělat?

  • Vytvořili jsem novou pozici, takže do určité míry platí „jaké si to uděláte…“ (v lokalitě je už firma zaběhnutá několik let)
  • Budete hlídat zakázky u klientů
  • Budete monitorovat práci dodavatelů
  • Hlídání rozpočtů a realizace projektů
  • Prohlubovat vztahy se zákazníky
  • Budete získávat nové klienty
  • Reportovat budete nadřízenému do ČR

Co vám nabídneme?

  • Zajímavou a dobrodružnou práci v jiném kulturním prostředí
  • Samostatnou a zodpovědnou práci při budování pobočky reklamní agentury
  • Zajímavou práci mezi zkušenými profíky
  • Plán relokace je optimálně na 3-5let
  • Zajímavé finanční ohodnocení, po roce úspěšného působení možnost podílu na zisku firmy
  • Náklady na relokaci jsou pro vás hrazeny (1 osoba)

Těšíme se na Vás!

Klíčová slova: account manager, reklamní agentura, vietnam, senior key account, relokace, online marketing, account manager, reklamní agentura, vietnam, senior key account, relokace, online marketing, account manager, reklamní agentura, vietnam, senior key account, relokace, online marketing

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy