PRÁCE za rohem? ADMINISTRATIVA SKLADU

Logistika / Supply chain - Středočeský kraj

Pracovní příležitost úspěšné a stabilní výrobní firmy! Jsme firma, která pečuje o své zaměstnance a je ráda, když se zaměstnancům u nás líbí a zůstávají u nás dlouho.

Pokud jste šikovný/á v oblasti administrativy, organizační typ, pečlivá/ý, a vy hledáte práci v okrese Kladno... Pak se hledáme navzájem ;)

Chcete vědět víc? Tak nám napište.

Co bude Vaše náplň práce?

  • Skladové hospodářství - tok materiálu a hotových výrobků, inventarizace
  • Správa odpadového hospodářství

Co od Vás očekáváme?

  • Organizační schopnosti
  • Pečlivost a smysl pro pořádek
  • Dobrá znalost Excelu
  • AJ - mírně pokročilá

Co bude Vaše odměna?

  • Vedle zajímavého finančního ohodnocení i 13. plat
  • Práce ve stabilní firmě, kde zaměstnanec je důležitý - proto u nás najdete kolegy, kteří u nás pracují už řadu let
  • Investujeme do vzdělávání našich zaměstnanců - příležitost pro Váš osobní růst
  • A benefity? Opravdu mnoho - příspěvky na penzijní připojištění, na dopravu, na stravování
  • 5 týdnů dovolené a 6 dní sick days

Klíčová slova: Kladno, administrativní pozice, organizace, skladové hospodářství, tok materiálu, práce za rohem, Kladno, okolí Kladna, nedaleko letiště, výrobní firma, Kladno, administrativní pozice, organizace, skladové hospodářství, tok materiálu, práce za rohem, Kladno, okolí Kladna, nedaleko letiště, výrobní firma

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy