HR specialist/ka se super šéfovou

Lidské zdroje - Plzeňský kraj

Jste nadšenec pro HR?

Máte zkušenosti s personálně právní administrativou?

Je pro Vás důležité mít fajn šéfovou?

Pokud ANO, pak jste náš člověk!

Náplň práce:

  • Zastřešení náboru středních a nižších pozic
  • Zpracování HR dokumentace – pracovní nabídky, smlouvy, výpovědi, podklady pro mzdy a další
  • Podpora zaměstnanců v řešení personálních záležitostí
  • Úzká spolupráce s HR managerkou

Čím nás potěšíte:

  • Praxí na obdobné pozici – min. 3 roky
  • Alespoň základní znalostí mzdového účetnictví a pracovněprávní problematiky
  • Základní znalostí AJ (A2 - písemná)
  • Znalostí práce v programu Target bude výhodou
  • Komunikativní, organizační a veselou povahou

Čím potěšíme my Vás:

  • Dobrým kolektivem, který se rád zasměje
  • Stabilním zaměstnáním v rozvíjející se mezinárodní společnosti
  • Možností osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání
  • Balíčkem firemních benefitů - 25 dní dovolené, 13. mzda, služební telefon, příspěvek na stravování, dopravu a penzijní připojištění atd.

Klíčová slova: HR specialista, HR specialistka, personalista, personalistka, mzdové účetnictví, payroll, administrativa, human resources, HR specialista, HR specialistka, personalista, personalistka, mzdové účetnictví, payroll, administrativa, human resources, HR specialista, HR specialistka, personalista, personalistka, mzdové účetnictví, payroll, administrativa, human resources

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy