Realitní specialista - developerská společnost

Prodej a péče o zákazníka - Prodej a péče o zákazníka - Hlavní město Praha

Máte obchodního ducha? Baví vás otevírat dveře a navíc máte zkušenost v realitách? Pak hledáme třeba právě Vás!

Jakou pracovní náplň můžete očekávat?

  • Komunikaci se stávajícími i potenciálními zákazníky
  • Budete spolupracovat s manažerem akvizic na vyhledávání vhodných typů nemovitostí pro různé společnosti nebo pro naše klienty
  • Časem povedete i obchodní jednání
  • Budete se účastnit prohlídek nemovitostí
  • Čeká na Vás i nezbytná administrativa s obchodem spojená

A jaká by měla být Vaše praxe?

  • Pohybujete se v oboru realit
  • Nezaleknete se práce s balíčkem MS Office případně s interním CRM systémem
  • Angličtina je výhodou (máme i zahraniční klientelu)
  • Umíte přemýšlet v souvislostech a pro nové nápady nemusíte chodit daleko, vznikají totiž často ve Vaší hlavě
  • Jste zdravě asertivní a umíte se dobře prezentovat

Co Vám rádi nabídneme my?

  • Práci ve firmě, kde jsou přátelské vztahy a firemní kultura na prvním místě
  • Super lokalitu, kde zaparkujete nebo se pohodlně dostanete MHD
  • Řadu zajímavých benefitů, které nenajdete všude (ovoce, kavárna, posilovna, kurzy angličtiny, penzijní připojištění apod.)
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech se zajímavými lidmi a rozvíjet se
  • Vystylované kanceláře taky nejsou na škodu
  • Jako obchodník budete mít fixní plat a bonusovou složku

Klíčová slova: akvizice, obchod, obchodník, reality, realitní makléř, praha, nemovitosti, akvizice, obchod, obchodník, reality, realitní makléř, praha, nemovitosti, akvizice, obchod, obchodník, reality, realitní makléř, praha, nemovitosti

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy