Obchodník s leasingem VČ

Prodej a péče o zákazníka - Pardubický kraj - Královéhradecký kraj

Chcete pracovat pro nejúspěšnější leasingovou společnost v ČR? Jste rozený obchodník a rádi plníte obchodní plány se svým týmem na více než 100 %? Jsou Vaše zkušenosti s leasingem na vysoké úrovni?

Staňte se součástí energického obchodního týmu a věnujte svůj čas kanceláři, ale i práci v terénu s dealery vozidel.

Náplň práce:

  • Udržování a rozvíjení vztahů s dlouhodobými klienty v regionu Východní Čechy.
  • Aktivní získávání nových autodealerů ve Východních Čechcáh.
  • Interní komunikace s týmem schvalovatelů a týmem podpory prodeje .
  • Spolupráce s kolegy v týmu i napříč týmem.
  • Uvítáme nové obchodní a marketingové nápady a podněty.

Naše očekávání:

  • Zkušenosti s obdobnou pozicí v leasingové společnosti nebo ve finančním sektoru s prokazatelnými výsledky.
  • Obchodní talent a orientace na výsledky.
  • Min. středoškolské vzdělání.
  • ŘP sk. B, aktivní řidič.
  • Výborné komunikační schopnosti a aktivní přístup k práci.

Naše nabídka:

  • Zajímavý fixní plat doplněný o výkonovou složku.
  • Zaškolení a následné převzetí obchodní zodpovědnosti za svěřené portfolio autodealerů v regionu.
  • Příležitost tvořit zajímavé obchodní kooperace a vysoká míra samostatnosti – zázemí obchodní kanceláře v Pardubicích či v Hradci Královém.
  • Firemní vozidlo k soukromým účelům, služební notebook a mobilní telefon.
  • 5 týdnů dovolené, slevy na produkty, flexibilní pracovní doba, účast na firemních akcích, příspěvky na penzijí připojištění a životní pojištění, Cafeterie a více

Klíčová slova: obchodník, obchodní, zástupce, obchodní zástupce, finance, leasing, výsledky, obchodník, obchodní, zástupce, obchodní zástupce, finance, leasing, výsledky, obchodník, obchodní, zástupce, obchodní zástupce, finance, leasing, výsledky

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy