Frontend vývojář_BS

IČO/projekt - IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Do oddělení online vývoje hledáme frontend vývojáře, který za sebou rád vidí výsledek. Výsledek, který vidí desetitisíce lidí denně.

Co budete dělat:

  • Kódování responzivních webů s vysokou návštěvností na základě připravené grafiky
  • Optimalizace pro hlavní prohlížeče
  • Spolupracovat s týmem programátorů
  • Spolupracovat s produktovým, obchodním, analytickým oddělením a redakcí na zadání a plánování.
  • Spolupracovat s kolegy i samostatně na návrhu řešení frontendové logiky i integrace na další služby.

Co potřebujete znát a vědět:

  • Profesionální znalost HTML5, JavaScript, CSS3, jQuery
  • Zkušenost s Adobe Photoshop či podobným programem
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, nasazení
  • Schopnost proaktivně řešit problémy
  • Schopnost dodržet požadované termíny
  • Schopnost týmové práce

Co nabízíme:

  • Práce na IČO kontrakt,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zázemí silné mezinárodní společnosti,
  • příjemné a moderní pracovní prostředí,
  • přátelský kolektiv,

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy