Seniorní C# vývojář teamlead

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Hledá se C# s ambicemi na post Teamleadera do brokerpool společnosti.

Jsi to ty?!

Tvoje zkušenosti a náplň práce:

  • Máš znalost C#
  • Chceš vést tým lidí se kterými budete pracovat na nových projektech a budeš úzce spolupracovat s vedením společnosti
  • Komunikace tě moc moc baví
  • Pojmy jako .NetCore MVC, SOA, Microservices, Enterprise Service Bus, DevOps ti nejsou cizí
  • Znalost Aj s možností kurzů Aj pro další rozvoj

Co nabízíme:

  • Možnost práce na IČO
  • Osobnostní rozvoj nejen v oblasti C#, ale také v oblasti vedení lidí
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje směrem, který si určíš
  • 5 týdnů dovolené, akce pro zaměstnance

Klíčová slova: C#, TeamLeader, .NetCore MVC, SOA, Microservices, Enterprise Service Bus, DevOps, C#, TeamLeader, .NetCore MVC, SOA, Microservices, Enterprise Service Bus, DevOps, C#, TeamLeader, .NetCore MVC, SOA, Microservices, Enterprise Service Bus, DevOps

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy