Zástupce ředitelky Základní školy v Dolních Břežanech

Administrativa - Středočeský kraj

Chcete se stát součástí moderního pedagogického týmu školy, která se snaží být vždy o krok napřed? Máte chuť podílet se na tvorbě inovativního vzdělávacího programu? Nebojíte se zavádět neotřelé  metody a postupy výuky do praxe? Láká Vás čeřit stojaté vody státního školství? Máte odvahu být pedagogickým leaderem?

Pak hledáme právě Vás na pozici zástupce/zástupkyně ředitelky Základní školy v Dolních Břežanech.

Dolní Břežany jsou dynamicky se rozvíjející obec na jižním okraji Prahy s dobrou dopravní dostupností z centra, příjemým prostředím a širokou nabídkou infrastruktury a služeb.

Co Vás čeká:

  • Naplňující práce ve škole, která realizuje mnoho nadstandardních projektů – program tříd s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů, polytechnické dílny, badatelská výuka, sportovní projekty a další
  • Vedení a motivování pedagogického týmu
  • Možnost přicházet s novými nápady a ovlivnit tak směřování školy
  • Organizace denního chodu školy (správa systému pro školní administrativu Bakaláři, školní matrika, výkaznictví, kontrola vedení pedagogické dokumentace atp.)
  • Koordinace školních i mimoškolních akcí
  • Prezentace aktivit školy (PR, webové stránky, sociální sítě)
  • Další související činnosti

Co požadujeme my od Vás:

  • VŠ vzdělání
  • Pedagogickou praxi
  • Velmi dobrou znalost práce s MS Office
  • Zkušenost s moderními technologiemi (správa webových stránek, profily na sociálních sítích) výhodou
  • Dobrá znalost angličtiny velkou výhodou
  • Systematičnost a strukturované myšlení, pracovní nasazení, osobní zaujetí
  • Odolnost vůči stresu, týmového ducha, smysl pro humor ...

Co nabízíme:

  • Nadstandardní platové podmínky v závislosti na pracovním nasazení
  • Práci v  technicky a prostorově výjimečně vybavené a architektonicky nepřehlédnutelné škole
  • Příjemné pracovní zázemí a přátelskou atmosféru
  • Důraz na další vzdělávání a osobní rozvoj pedagogů
  • Unikátní spolupráci s mezinárodními výzkumnými ústavy
  • Mimořádnou podporu ze strany obce Dolní Břežany jako zřizovatele školy
Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy