Účetní / Fakturant - JUNIOR

Finance - Hlavní město Praha

Chcete nasbírat nové zkušenosti na juniorní pozici v oblasti účetnictví? Láká Vás stylové prostředí developerské společnosti a hlavně prima kolegové? Baví Vás čísla, administrativa, máte rádi ve věcech pořádek a zkušenosti s prací s fakturami?

Pak mi pošlete Váš životopis!

V čem spočívá náplň práce?

  • Účetní evidence došlých faktur, kontrola formální správnosti
  • Vystavování faktur, platby faktur
  • Zúčtování došlých plateb a odeslaných plateb s využitím systému Multicash
  • Kontrola účtů, inventarizace
  • Úzká spolupráce s účetní a hlavní účetní společnosti

Jste to Vy?

  • Orientujete se ve výkaznictví v oblasti účetnictví
  • Máte zkušenost s účetním SW systémem
  • Pokud se domluvíte anglicky, je to plus pro Vás i pro nás

Co Vám rádi nabídneme?

  • Skvělý tým
  • Stabilní zaměstnání s možností profesního i finančního růstu
  • Celou škálu benefitů, kterou jen tak nikde jinde nenajdete: mobil, stravenky, příspěvek na životní či penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, multisport kartu, teambuildingy a další
  • Práci na lukrativní adrese, kde staví MHD

Klíčová slova: accounting, accountant, účetní, účetnictví, faktury, finance, accounting, accountant, účetní, účetnictví, faktury, finance, accounting, accountant, účetní, účetnictví, faktury, finance

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy