Recepční/Asistentka back office

Administrativa - Administrativa - Hlavní město Praha

Malá rodinná firma působící v oblasti energetiky přijme vhodného kandidáta na pozici Recepční/Asistentka back office. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení.

Pracovní náplň:

  • Zajištění základního chodu kanceláří a zasedacích místností
  • Administrativní činnost spojená s chodem recepce (vyřizování a zapisování přijaté a odeslané pošty, objednávání kancelářských potřeb, atd.)
  • Ohlašování a uvádění návštěv
  • Zajišťování drobných i větších nákupů
  • Vyřizování podkladů na úřadech
  • Celková podpora všech zaměstnanců a nadřízených
  • Příprava a organizace teambuildingů, firemních akcí a zájezdů
  • Správa firemních telefonů, datových karet a internetových připojení
  • Zajišťování všech potřebných věcí spojených s nástupem nových zaměstnanců
  • Zodpovědnost za vedení pokladny

Co hledáme/očekáváme:

  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail, vstřícnost, svižnost, komunikativnost
  • Ochotu komplexně podporovat celý tým a nadřízené
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Proaktivní přístup
  • Schopnost rychle a efektivně řešit zadané úkoly
  • Schopnost zorganizovat si práci
  • Příjemné vystupování, pozitivní myšlení i přístup
  • Uživatelskou schopnost práce na PC (produkty MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Organizační schopnosti
  • Základní znalost anglického jazyka

Co můžeme nabídnout:

  • Přátelský kolektiv co se umí pobavit a zasmát
  • Zázemí rodinné a rychle se rozvíjející firmy
  • Proaktivní a různorodou práci
  • Možnost učit se novým věcem a rozvíjet se
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon a notebook
  • Kartu multisport
  • Stravenky
  • 4 týdny dovolené + 5 dní sick days
  • Spolupráci na plný úvazek
Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy