IT Application Support L2

IT a Telekomunikace - IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Co budete dělat?

  • aplikační podporu interních uživatelů
  • 2nd level support
  • analýzu požadavků
  • návrhy na rozvoj aplikací

Čím nás potěšíte?

  • máte povědomí o SQL
  • relevantní zkušeností s logy, produkční incidenty...apod.
  • orientace v integracích (REST, SOAP)
  • samostatností, chutí přijít na to, kde je zakopaný pes
  • jste ochotný učit se novým věcem

Co za to získáte?

  • stabilní zaměstnání s ohledem na work life balance
  • bezstresové prostředí
  • možnost vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu, občasný home office a další zaměstnanecké výhody
  • neformální pracovní prostředí s prima partou vtipálků
  • nástup možný ihned

Klíčová slova: aplikace, application, support, L2, podpora, integrace, REST, SOAP, aplikace, application, support, L2, podpora, integrace, REST, SOAP, aplikace, application, support, L2, podpora, integrace, REST, SOAP.

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy