mBlue představuje: Efektivní řízení lidských zdrojů a Ivana Spoustová

Ivana Spoustová

Jak deklaruje slogan naší společnosti, mBlue umí najít svým klientům ty nejlepší zaměstnance. Motto však pokračuje i dále: „Přinášíme řešení v lidských zdrojích“. Právě pod touto druhou částí se skrývá další stěžejní produkt mBlue – Efektivní řízení lidských zdrojů.

Co si pod tím představit? Samotný nábor, jakkoli efektivní, představuje jen jednu důležitou část komplexního řízení lidských zdrojů ve společnosti, a určitě neřeší další problémy typu vysoké fluktuace, nízkého výkonu nebo nedostatečné motivace zaměstnanců. Naším cílem není tak pouze dodat klientovi toho nejlepšího zaměstnance, ale pomoci mu na míru ušít řešení, které zlepší celkovou výkonnost společnosti a jejích zaměstnanců.

V rámci Efektivního řízení lidských zdrojů nejčastěji uskutečňujeme Školení pro recruitery, LinkedIn školení, Audit náborového procesu, Assessment centrum, Development centrum, Revize odměňování, KPI’s, nastavení konceptu Talent managementu, Outplacement a další.

Takovéto poradenství bezesporu vyžaduje velkou profesionalitu a zkušenost.

V říjnu 2015 se k mBlue připojila Ivana Spoustová, která má více než 20 letou zkušenost z oblasti HR, z interních  pozic, kde si prošla kariérou od specialisty až po HR ředitelku 8 zemí. Poslední 4 roky řídila consulting ve velké personálně-poradenské společnosti a pracovala pro klienty jako např. ČEZ, RWE, ČEPRO, Arcelor Mittal, Covidien, OCÉ, MPÚ, Lactalis a další.

Ve volném čase nejraději cestuje, miluje přírodu a sporty jako lyže, in-line brusle, golf nebo vodáctví. Je velkým milovníkem zvířat, jako domácího mazlíčka už měla doma snad všechny obvyklé druhy. Její největší láskou je rodina –  dcera a manžel.

 

 

 

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce