Čtyři dohody – aneb jak jsme s klienty strávili předvánoční čas

Adventní čas je sice pro většinu z nás ve znamení velkého shonu, přesto je dobré ctít tradici a moudrost předků a umět se někdy na chvíli ztišit, zastavit, být sám se sebou. Proto jsme 6. prosince uspořádali pro naše milé klientky a klienty slavnostní představení v divadle Lávka jako završení naší dobré spolupráce v roce 2016. 

Inspirativní, a Jaroslavem Duškem humorně pojaté, Čtyři dohody od Dona Miguela Ruize hlasitě rozesmály celé publikum a tahle atmosféra nám vydržela po celé dvě hodiny až do samého konce. Věříme, že naše setkání splnilo svůj účel: alespoň na chvíli zapomenout na všechen ten zmatek a shon venku, uvolnit se a pobavit.   

_dsc0598

Akce s klienty

Samozřejmě nechybělo to nejlepší na závěr: po představení nás čekal slavnostní raut a čas na popovídání. Všem zúčastněným srdečně děkujeme za příjemně strávený čas a přejeme ničím nerušené prožití vánočních svátků.

_dsc0630

_dsc0592

_dsc0602_dsc0610_dsc0600

 

 

 

 

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce