A jak vybírá své nové kolegy mBlue?

Před pár měsíci jste si na našem blogu mohli přečíst článek o Assessment Centru (AC), které mBlue standardně pořádá na pozici Research Consultant. Na AC dojde k vyhodnocení klíčových kompetencí, které se u vybraných kandidátů následně rozvíjejí v rámci počáteční dvouměsíční adaptace – tzv. Induction Programu.

Na podzim loňského roku byly právě na základě AC vybrány do mBlue Alica Valachová a Monika Čápová. Obě prošly úspěšně školením a testy Induction Programu, a nyní jsou již plnohodnotně zapojeny v pracovním procesu v rámci týmu zaměřeného na Výrobu a FMCG. Nutno podotknout, že první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat a hodnocení jejich pracovních výkonů jsou nadprůměrná 🙂

Vystudovaná ekonomka Alica si již prošla praxí ve společnosti IKEA, s náborem však žádné zkušenosti neměla. Co jí naopak nechybělo, byl velký potenciál, který byl identifikován v životopise, prověřen na AC a potvrzen v průběhu adaptace. Induction Program jí pomohl zorientovat se ve zcela nové pracovní náplni. Její nadřízená, Eva Hnilicová, o ní říká:  „Alica vplula do pozice Researcher Consultanta hladce, hned od začátku je její schopnost identifikovat ty správné kandidáty téměř neomylná. Jak v pracovní, tak v osobnostní rovině skvěle doplňuje tým a jsme rádi, že ji máme“.

Alica výborně zapadla do týmu nejen po pracovní stránce.  Ráda se účastní i mimopracovních aktivit, jako je mBlue běhání, mBlue jóga nebo jen večerní posezení s kolegy u sklenky vína. V neposlední řadě jí vděčíme za organizaci pravidelných mBlue snídaní, naposled uskutečněné ve valentýnském duchu.

V rámci jednoho AC byla do mBlue rovněž vybrána i Monika Čápová, která se po vystudování andragogiky v Olomouci přestěhovala do Prahy a hledala první pracovní uplatnění. Svým výjimečně vstřícným přístupem, ale zároveň dravostí a vytrvalostí velmi hodnotitele na AC zaujala, a byla společně s Alicí vybrána do finále. „Monika především výborně komunikuje, je spolehlivá a obrovsky pracovitá – už od začátku nebyl problém jí svěřit obtížnější úkoly“, říká Tereza Kocková, Research Manager v mBlue.

Společně s Alicí se Monča podílí na organizaci tematických snídaní v mBlue a akcí na každoročních offsite. Mimo práci ráda tráví čas s kamarády na pivu u dobrého jídla, plave, vaří nebo cestuje na svou rodnou Moravu, kde se věnuje rodině.

Obě dvě tyto zatím slečny jsou živoucím důkazem toho, jak si na výběru našich kolegů dáváme záležet a jsou pro nás důležité jak pracovní předpoklady, tak i osobnostní stránka.

Pokud máte i vy zájem stát se součástí našeho týmu a nechybí vám vstřícnost, spolehlivost a vytrvalost, aktuálně hledáme Research Consultanta a Brand Managera na part-time.

Více informací o Assessment Centrech získáte zde. 

 

11924738_10204833220452757_518831797554596612_n

Alica s jednou ze svých lásek

IMG_8113 (1)

Monča s Alicí při Valentýnské snídani

254395_1726594014037_8106793_n

Monča při beachvolejbale

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce