mBazar – jak jsme udělali radost sobě navzájem i pejskům

Nebudeme si nic nalhávat, v mBlue je převaha žen. A když se na jednom místě sejde hodně žen, které se rády hezky oblékají, a tudíž doma mají plné skříně, je to už jen krok k tomu, aby čas od času uspořádaly bazar, na kterém si některé kousky prohodí. Tentokrát jsme to pojaly ještě s nádechem dobrého skutku – každý kousek jsme ohodnotily částkou v řádech desítkách korun, a vybranou částku věnovaly tzv. dočaskám – spolku dobrovolníků, který poskytuje azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší domovy.

 

Máte doma oblečení, které už nenosíte? Nadhoďte tuhle myšlenku u Vás ve společnosti taky. Zbavíte se nenošených kousků, za malou cenu obdržíte něco pěkného a navíc tím přispějete dobré věci. A kdyby to třeba neprošlo, nějaký příspěvek můžete poslat také jen tak – nebo si rovnou nějakého krasavce adoptovat.

 

Na http://docaskydede.cz/ získáte veškeré potřebné info.

 

 

 

Fotogalerie

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce