MDM v mBlue

mBlue na dnešní Den mužů (MDM) nemohlo zapomenout. Všichni pánové hned po ránu na svém stole našli malou pozornost – láhev pivního speciálu.

MDM je příležitostí pro všechny muže oslavit své úspěchy, rodinu, manželství a péči o své děti.  Není náhodou, že s muži a listopadem se pojí i další událost – kampaň Movember, která má za cíl budovat povědomí o zdraví mužů.

Pravidla Movemberu jsou jednoduchá, každý muž si má na začátku listopadu hladce oholit tvář a nechat si během následujících třiceti dnů narůst knír. Název hnutí vznikl spojením slov „Moustache“ a „November“, volně by tak mohl být přeložený jako „Kníropad“. Pozornost kampaně je věnována podpoře zdravého životního stylu mužů a osvětě v oblasti mužských onemocnění. Česká republika se k charitativnímu happeningu zapojila jako osmá země světa již před 10 lety v roce 2008. Pánové, těšíme se na Vaše knírky na konci měsíce!

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce