„mBlue představuje: Kde pro Vás hledáme ty nejlepší zaměstnance?“

Zanedlouho to bude přesně rok, kdy se naše neustále rozrůstající se společnost usadila ve svém vlastním sídle, původně rodinné vilce v Nových Butovicích. Za koupí tohoto objektu se skrýval především záměr vymknout se obvyklým atributům velkých „office buildingů“ a podpořit rodinnou atmosféru typickou pro mBlue.

Nové Butovice se možná zdají být trochu odkloněné od centra, ve skutečnosti je však jejich umístění pro mBlue celkem optimální – 4 zastávky metra od stanice Anděl, v poměrně klidném prostředí a s širší možností parkování oproti centru města. Pro zajímavost, bezprostřední okolí našeho sídla má i bohatou historii, jak se lze přesvědčit v článku o tzv. Jinonickém akcízu na české wikipedii.

Přetvoření z původně šedivé, nepříliš působivé budovy na vzhledné pracovní zázemí se ujala architektonická kancelář Aulík Fišer architekti. Ta díky výjimečným schopnostem svých designerů a také díky osobním vazbám s majiteli mBlue a tudíž i znalosti celkové firemní kultury dokázala vykouzlit velmi příjemný kancelářský dům, který zvenku nenechává nikoho na pochybách, jakému týmu slouží.

Budova disponuje dvěma patry dělenými na několik kanceláří, přízemím s recepcí a zasedacími místnostmi, a suterénem s kuchyní, koupelnou a v neposlední řadě i vinným sklípkem. Zároveň mají zaměstnanci mBlue k dispozici dvě terasy a zahradu, kam se chodí především v letních měsících nadýchat čerstvého vzduchu.

Netypická, přesto však do svého okolí zapadající stavba přilákala od své kolaudace pozornost jak odborníků z oblasti architektury, tak i předních českých médií. Články o rekonstrukci si můžete online prohlédnout na webu zaměřeném právě na architekturu, v archivu Hospodářských novin  a předplatitelé Respektu také na webu tohoto týdeníku. Novinářka Karolína Vránková z Respektu hodnotí budovu jako dům s „lidskými rozměry, osobitý, odvážný a velmi modrý. Adam Gebrian pro Hospodářské noviny vyzdvihuje odvahu autorů rekonstrukce a oceňuje propojení „nového se starým“.

Ačkoli vzhledem k aktuálnímu rychlému růstu společnosti existuje jistý předpoklad, že modro-bílá budova nezůstane sídlem mBlue navždy, zaměstnanci společnosti by si lepší zázemí mohli přát jen stěží.

 

 

 

 

 

 

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce