mBlue zimní offsite 2019

Jako již tradičně každý rok celá firma mBlue v lednu vyrazila mimo kancelář na dvoudenní offsite meeting, aby – nerušena každodenními záležitostmi – mohla vyhodnotit výsledky loňského roku a následně v teamech pracovat na strategickém nastavení projektů na rok 2019.

Jako zázemí byl vybrán Sporthotel Břve, který zvítězil ve firemním hlasování díky blízké poloze a velkému výběru možností pro volnočasové aktivity v okolí. Po dopolední prezentaci managementu a marketingu přišla interaktivní část – vyhodnocení tzv. boxu nápadů. V rámci otevřené komunikace ve firmě tímto způsobem sbíráme feedback od každého zaměstnance, opakující se témata byla sdružena do skupin a nejpalčivejší oblasti se staly základem pro top 5 projektových priorit pro letošní rok. Aby to nebylo vše jen o práci, touhu soutěžit a vyhrát jsme si mohli poškádlit během bowlingového turnaje, deskových her, napínavé únikové hry nebo retro arkád v nedalekém muzeu počítačových her. Offsite jsme završili výbornou večeří na Hradě Červený Újezd, který majitel nechal postavit před 15 lety na zelené louce pro svoji ženu. Iluze hradní hostiny byla dokonalá.

Děkujeme organizačnímu teamu a těšíme se na další celofiremní offsite v červenci.

Fotodokumentace ze zimního meetingu 2019

Po dopolední prezentaci vedení firmy a marketingu vykrystalizovalo…

5 top projektů 2019 z našich feedbacků.

Večer následoval bowlingový turnaj,

protrénovali jsme bystrost při stolních hrách,

přidali trochu pohybu u pingpongového stolu

a připomněli si dětství v arkádové herně.

Na závěr nás čekala královská hostina.

Zachycení upřímné radosti po zdolání únikové hry. 🙂

 

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce