Zimní offsite 2019 u Kladna

25.01.2019
ZIMNÍ OFFSITE 2019 LONG
Hana Čerychová Marketing mBlue

Jako již tradičně každý rok celá firma mBlue v lednu vyrazila mimo kancelář na dvoudenní offsite meeting Břve, aby – nerušena každodenními záležitostmi – mohla vyhodnotit výsledky loňského roku a následně v teamech pracovat na strategickém nastavení projektů na rok 2019.

Jako zázemí byl vybrán Sporthotel Břve, který zvítězil ve firemním hlasování díky blízké poloze a velkému výběru možností pro volnočasové aktivity v okolí. Po dopolední prezentaci managementu a marketingu přišla interaktivní část – vyhodnocení tzv. boxu nápadů. V rámci otevřené komunikace ve firmě tímto způsobem sbíráme feedback od každého zaměstnance, opakující se témata byla sdružena do skupin a nejpalčivejší oblasti se staly základem pro top 5 projektových priorit pro letošní rok. Aby to nebylo vše jen o práci, touhu soutěžit a vyhrát jsme si mohli poškádlit během bowlingového turnaje, deskových her, napínavé únikové hry nebo retro arkád v nedalekém muzeu počítačových her. Offsite jsme završili výbornou večeří na Hradě Červený Újezd, který majitel nechal postavit před 15 lety na zelené louce pro svoji ženu. Iluze hradní hostiny byla dokonalá.

Děkujeme organizačnímu teamu a těšíme se na další celofiremní offsite v červenci.

Mohlo by vás zajímat

klokanek square

mBlue v Klokánku

Pomáhání je naší náplní práce. Pomáháme firmám najít vhodné lidi na jejich volné židle a kandidátům pomáháme najít pracovní uplatnění, které je bude naplňovat a bavit. Tentokrát jsme ale na…

14.11.2021
Celý článek

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pro uchazeče

Hledáte lepší pracovní uplatnění? Chcete, abychom vám dali vědět, až se pro vás vhodná pozice otevře? Nahrajte nám, prosím, váš životopis.

Vložením CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů