Vánoční večírek mBlue

 

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 jsme oslavili další povedený rok s kolegy v mBlue. Tentokrát se večírek točil kolem dobrého italského vína a jídla, které pro nás připravili v nově otevřené Konírně v restauraci Wine Food na Smíchově. Hned po příchodu zavoněly čerstvé těstoviny připravené na velké pánvi přímo před hosty a lákal studený bufet s italskými šunkami a salámy, stařenými sýry nebo minibruschettkami s italskými rajčátky a olivami. V průběhu večera se pak servírovaly masové špízy nebo výborné čerstvé grilované ryby se zeleninou.

Someliér v průběhu večera poskytl výklad o italských vínech a aby to nebyla jen nutná teorie, následovala soutěž v blendingu. Týmy měly ze třech poskytnutých vín namíchat vlastní cuvée a nezávislá porota mBlue jako nejlepší víno vybrala blend od Monči, Sandry, Tamary, Lenky, Týny a Páji.  Důkazem, že hosté se dobře bavili je fakt, že pouze 4 účastníci dokázali správně vyplnit závěrečný znalostní kvíz. Odměna v podobě láhve vína putovala pozorné Alče, Martinovi a Marušce.

Secret Santa se už stal v mBlue tradicí, každý z nás má za úkol na večírek dorazit s drobným dárkem pro tajně vylosovaného kolegu a těší se, co si pro něj přichystal někdo jiný.

Na závěr večera jsme si všichni připili na další skvělý rok proseccem sťatým sabráží.

Veselé Vánoce všem!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podcast: trendy v náboru lidí

HR v malé firmě: kdy začít s personalistikou?

10 chyb při vedení pohovoru

Assessment centra v dnešní době?

 

NEJČASTĚJŠÍ SLUŽBY MBLUE

Executive Search

Recruitment

Interim Recruitment (zapůjčení náboráře)

Poradenství v recruitingu

IT Bodyshopping

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce