Vánoční večírek mBlue

20.12.2019
blog xmas long
Markéta Krása
Markéta Krása Marketing mBlue

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 jsme oslavili další povedený rok s kolegy v mBlue. Tentokrát se večírek točil kolem dobrého italského vína a jídla, které pro nás připravili v nově otevřené Konírně v restauraci Wine Food na Smíchově. Hned po příchodu zavoněly čerstvé těstoviny připravené na velké pánvi přímo před hosty a lákal studený bufet s italskými šunkami a salámy, stařenými sýry nebo minibruschettkami s italskými rajčátky a olivami. V průběhu večera se pak servírovaly masové špízy nebo výborné čerstvé grilované ryby se zeleninou.

Someliér v průběhu večera poskytl výklad o italských vínech a aby to nebyla jen nutná teorie, následovala soutěž v blendingu. Týmy měly ze třech poskytnutých vín namíchat vlastní cuvée a nezávislá porota mBlue jako nejlepší víno vybrala blend od Monči, Sandry, Tamary, Lenky, Týny a Páji.  Důkazem, že hosté se dobře bavili je fakt, že pouze 4 účastníci dokázali správně vyplnit závěrečný znalostní kvíz. Odměna v podobě láhve vína putovala pozorné Alče, Martinovi a Marušce.

Secret Santa se už stal v mBlue tradicí, každý z nás má za úkol na večírek dorazit s drobným dárkem pro tajně vylosovaného kolegu a těší se, co si pro něj přichystal někdo jiný.

Na závěr večera jsme si všichni připili na další skvělý rok proseccem sťatým sabráží.

Veselé Vánoce všem!

Mohlo by vás zajímat

klokanek square

mBlue v Klokánku

Pomáhání je naší náplní práce. Pomáháme firmám najít vhodné lidi na jejich volné židle a kandidátům pomáháme najít pracovní uplatnění, které je bude naplňovat a bavit. Tentokrát jsme ale na…

14.11.2021
Celý článek
Blog košile na míru

Košile na míru, služby na míru

V mBlue si zakládáme na tom, že ke každému požadavku klientů přistupujeme individuálně. Žádná universální šablona, ale naše navrhované řešení je vždy přizpůsobeno na míru potřebám a situaci klienta. Díky…

30.01.2019
Celý článek

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pro uchazeče

Hledáte lepší pracovní uplatnění? Chcete, abychom vám dali vědět, až se pro vás vhodná pozice otevře? Nahrajte nám, prosím, váš životopis.

Vložením CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů