Osobní štěstí = priorita firmy

mBlue jako personálně-poradenská společnost si dobře uvědomuje, že očekávání a požadavky na pracovního prostředí se hodně změnily od očekávání, jaká měla generace našich rodičů. Jak padly geografické bariéry a životy nám prostoupily moderní technologie, lidé hledají v práci více než jen práci. A téma osobního štěstí se stalo tématem zájmu moderních, progresivních firem.
Víte, že team složený z lidí spokojených v osobním životě je:
  • 6x inovativnější v hledání řešení
  • o 26% dosahuje vyšší produktivity práce
  • o 50% klesá fluktuace?
Věda neumí definovat vzorec štěstí, ale je prokázáno, že:
  • vnější faktory ovlivňují pocit štěstí pouze na krátkodobé úrovni
  • dlouhodobý pocit štěstí vzniká v momentě, když budujeme pocit vděčnosti za to, co máme, místo touhy po tom, co ještě nemáme

Pod záštitou Happiness týmu se v mBlue v únoru 2019 uskutečnilo několik fajn akcí. Některé z nich mají tradici již dlouhodobě, jiné teprve začínají.

Nechte se inspirovat, jak probudit, oživit či prostě jen posílit firemní kulturu.

mDrinking – v rámci setkávání se večer po práci jsme se rozhodli objevit nový podnik nedaleko našich kanceláří. Jednalo se o robotickou vinárnu Cyber Dog. Roboti byli přátelští a víno nám v pořádku dovezli.

14. únor se neobešel bez láskyplného setkání při ranní kávě s něčím sladkým, z lásky pečeným. Mezinárodní den všech zamilovaných jsme oslavili snídaní. Ochutnali jsme cheesecake, hummus, muffiny, řepové brownies i raw kuličky.

Vzhledem k tomu, že jsme příznivci sportu, rozhodli jsme se, v rámci společné motivace, že se budeme setkávat jedno ráno v týdnu a budeme se spolu protahovat podle videí na internetu. Zaujala nás Still on the way jóga, kde si můžeme vybrat z různých úrovní. Namaste.

Náš tradiční mRun tentokrát v nové sestavě. Jelikož jsme firma plná obchodníků, povedlo se nám zakvírovat další kolegy, kteří s námi ještě neběželi. Zpětná vazba byla pozitivní, a tak se těšíme na příští týden!

 

Co by Vás také mohlo zajímat?

Nejčastejší služby mBlue

Poradenství v recruitingu

Executive Search

Recruitment

Interim Recruitment (zapůjčení náboráře)

IT Bodyshopping

 

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce