Představujeme naši kolegyni: Eva Hnilicová

Již je tomu přes dva roky, co do týmu zaměřeného na Výrobu a FMCG nastoupila vystudovaná ekonomka Eva Hnilicová. Ač se její předchozí zkušenosti pohybovaly spíše na poli account managementu a sportovního marketingu, Eva se dokázala velmi rychle zorientovat i v oblasti HR a dnes patří mezi nejúspěšnější Key Account Managery v mBlue. To kromě nadprůměrných výsledků dokazují i pozitivní reference HR manažerů z řady společností, jmenovitě např. Saint-Gobain či Alpiq Energy.
Eva je bývalou republikovou šampionkou v badmintonu; nyní si už „pinkne“ jen občas ve volném čase, který pak dále dělí i mezi další oblíbené sporty jako lyžování, běh či jízda na in-linech. Pokud není v práci a nesportuje, pak pravděpodobně objevuje zajímavé pražské restaurace a ještě raději cestuje; letos mimo jiné navštívila New York, který jí bavil především svou kosmopolitou.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Eva na turnaji v badmintonu

mBlue Eva v NY

Eva v NY

mBlue Eva v Livigno

Eva s kolegyněmi Blankou a Terezou v Livignu

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce