Představujeme nový web 

24.06.2020
mame novy web long
Markéta Krása
Markéta Krása Marketing mBlue

Máme velkou radost, že vám můžeme představit náš zbrusu nový web. Doufáme, že se vám bude líbit a najdete na něm vše potřebné. Chtěli jsme, aby byl web maximálně přehledný, uživatelsky přívětivý, moderní, splňoval požadavky všech návštěvníků – obchodních klientů, kandidátů, hlásících se na zveřejněnou pracovní pozici i potenciálních nových kolegů. 

Nový kabát

Udělali jsme nejen redesign grafiky, ktarý navazuje na nové firemní logo a nedávno definovanou firemní identitu (corporate indentity), ale změnili jsme i strukturu a zapojili umělou inteligenci. Při tvorbě jsme kladli důraz na to, aby návštěvník webu jednoduše a rychle našel vše potřebné. Aby byl web modernější, přehlednější a interaktivnější než předchozí. 

Na domovské stránce je přehledná navigace s rozdělením služeb Pro firmy a rady Pro uchazeče. Pokud je na našich stránkách někdo poprvé, rychle objeví základní informace O nás. Víme, jak jsou reference důležité. O to víc nás těší, že máme velké množství spokojených klientů i kandidátů, kterým jsme pomohli. A ještě radši jsme, že se o spokojenost rádi podělí i s ostatními. Jak spolupráci s mBlue hodnotí, si můžete přečíst v sekci referenceNechybí ani tradiční blog se spoustou článků a novinek.  

Umělá inteligence

Web dokáže spoustu nových věcí, které předešlý web neuměl, a to zejména v části pracovních nabídek. Uchazečům umíme pomocí umělé inteligence zobrazit odpovídající pracovní nabídky. Po nahrání životopisu, ať v češtině nebo angličtině, umělá inteligence obsah CV v řádu vteřin zanalyzuje a zobrazí pro ně nejvhodnější pozice. Pro usnadnění reakce na inzerát mají uchazeči možnost vytvořit si mProfil, kterým si definují svoje požadavky a do budoucna se tím zajistí, že je můžeme s podobnými vhodnými nabídkami kontaktovat přednostně.

Zobrazení webu je samozřejmě přizpůsobené zařízením, na kterých si ho prohlížíteNezáleží tedy na tom, zda jste uživatel tabletu, počítače či mobilu 

Pokud jste náš nový web ještě nenavštívili, zveme vás k jeho prohlídce. Nebudeme tvrdit, že nový web je ihned po spuštění dokonalý, ale z chyb se učíme a řešíme je bez řečí. Budeme rádi za jakoukoliv vaši připomínku nebo nápad na zlepšení, kterou můžete směřovat na marketa.krasa@mblue.cz.

 

Mohlo by vás zajímat

klokanek square

mBlue v Klokánku

Pomáhání je naší náplní práce. Pomáháme firmám najít vhodné lidi na jejich volné židle a kandidátům pomáháme najít pracovní uplatnění, které je bude naplňovat a bavit. Tentokrát jsme ale na…

14.11.2021
Celý článek

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pro uchazeče

Hledáte lepší pracovní uplatnění? Chcete, abychom vám dali vědět, až se pro vás vhodná pozice otevře? Nahrajte nám, prosím, váš životopis.

Vložením CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů