mBlue vánoční večírek v klubu Mecca

Pro perfektní vánoční večírek jsou klíčové dva prvky. Termín a místo. Troufám si tvrdit, že mBlue se čtvrtečním termínem 22.listopadu vystihlo přesně ten moment, kdy se u naprosté většiny hostů jedná o první večírek letošní sezóny, což vyústilo v historický rekord v počtu přijatých pozvání na večírek mBlue.

Do stylového prostoru klubu Mecca dorazilo více než 150 hostů z řad firem, kterým pomáháme najít nové talenty. Toto místo nebylo vybráno náhodou. Klub má 3 patra, výbornou zvukovou a světelnou techniku, několik snadno dostupných barů a svým interiérem umožňuje bavit hosty hned několika způsoby najednou.

mBlue je na trhu 7. rokem, tudíž se sedmička za jménem James Bonda stala ústředním motivem celého večera. Hosté v elegantních večerních róbách zářili hned na několika stanovištích kasina, inspirovali se novými trendy v business oblékání během módní přehlídky salónu Portamento nebo se kochali krásnými těly mužů a žen během několika jihoamerických tanečních vystoupení. Bohatý teplý i studený bufet nabízel opravdové delikatesy. V závěru večera na hosty čekala ohnivá barmanská show, z čehož vznikly 4 odlišné koktejly, které se následně vydražily za více než 8 tisíc korun. Stejnou částku přidává k dražbě i mBlue a finanční prostředky putují na konto Nadace Jakuba Voráčka, hokejisty NHL, který již třetím rokem pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

Děkujeme všem hostům, kteří přišli s námi oslavit vydařený rok 2018. Věříme, že se dobře bavili. Přejeme všem příjemné prožití nadcházejících vánočních svátků a těšíme se na další spolupráci v příštím roce!

James Bond vánoční večírek se letos konal ve stylovém klubu Mecca.

Program byl zahájen výběrovým řízením na nového Jamese Bonda.

V prostorech klubu bylo rozmístěno několik hracích stolů kasina.

Každý host obdržel do začátku hry sadu mBlue bankovek. Štastní výherci mohli proměnit svoje štěstí ve hře za tvrdší nápoje nebo koktejly.

Antonín Duchoslav jako jeden z modelů módního salónu Portamento.

Módní přehlídka ukázala nadcházející trendy v business oblékání.

Roli modelů a modelek převzali manažeři a jejich přátelé.

Capoeira brazilských tanečníků potěšila oči přítomných dam.

Věříme, že se hosté dobře bavili.

Na závěr večera se konala dražba 4 koktejlů na dobročinné účely. Nadaci Jakuba Voráčka putuje bezmála 16 tisíc korun.

Malé poděkování, které dodá v práci spousty energie, pro každého hosta.

Budeme se těšit zase za rok!

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce