mBlue vánoční večírek v klubu Mecca

27.11.2018
Blog Mecca long

Pro perfetní vánoční večírek jsou potřeba dva prvky. Termín a místo. Troufám si trdit, že mBlue s termínem 22.11.2018 vystihlo přesně ten moment, kdy se u naprosté většiny hostů jedná o první večírek vánoční sezóny, což vyústilo v historický rekond v počtu přijatých pozvání na večírek mBlue.

Do stylového prostoru klubu Mecca dorazilo více než 150 hostů z řad firem, kterým pomáháme najít nové talenty. Toto místo nebylo vybráno náhodou. Klub má 3 patra, výbornou zvukovou a světelnou techniku, několik snadno dostupných barů a svým interiérem umožňuje bavit hosty hned několika způsoby najednou.

mBlue je na trhu 7. rokem, tudíž se sedmička za jménem James Bonda stala ústředním motivem celého večera. Hosté v elegantních večerních róbách zářili hned na několika stanovištích kasina, inspirovali se novými trendy v business oblékání během módní přehlídky salónu Portamento nebo se kochali krásnými těly mužů a žen během několika jihoamerických tanečních vystoupení. Bohatý teplý i studený bufet nabízel opravdové delikatesy. V závěru večera na hosty čekala ohnivá barmanská show, z čehož vznikly 4 odlišné koktejly, které se následně vydražily za více než 8 tisíc korun. Stejnou částku přidává k dražbě i mBlue a finanční prostředky putují na konto Nadace Jakuba Voráčka, hokejisty NHL, který již třetím rokem pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

Děkujeme všem hostům, kteří přišli s námi oslavit vydařený rok 2018. Věříme, že se dobře bavili. Přejeme všem příjemné prožití nadcházejících vánočních svátků a těšíme se na další spolupráci v příštím roce!

Mohlo by vás zajímat

Blog Nove logo suqare

Měníme logo mBlue

Personálně-poradenská společnost mBlue se po 8 letech od svého vzniku rozhodla ke změně svého loga. Původní logo prošlo lehkou grafickou úpravou textové části a doplňuje jej nový symbol (piktogram) značky….

09.07.2019
Celý článek

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo emailem

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pro uchazeče

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo emailem

Vložením CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů