Profil naší kolegyně: Tereza Kocková

​Jsou tomu ​již tři roky, co Tereza rozšířila, tenkrát ještě velmi úzké, řady mBlue. Patří tak mezi nejzkušenější zaměstnance a pokud si někdo z kolegů s něčím neví rady, obvykle slyší větu „zeptej se Terky“. Tereza to doposud díky svým úspěchům dotáhla až na pozici Research Managera, kde má na starost vedení méně zkušených kolegů na projektech v oblasti Recruitmentu a hlavně Executive Searche. Taktéž vytvořila a vede Induction Program pro naše nové kolegy, aby jim ​tak usnadnila první měsíce a zaučení ve firmě.

Mimo pracovní dobu Terka ráda „společensky žije“, setkává se s přáteli, ať už při sportu, či u sklenky vína. Také velmi ráda cestuje, zajímá se o aktuální dění a politologii, v rámci které se rozhodla si ještě rozšířit své vědomosti a od října nastupuje do magisterského programu bezpečnostních studií Cevro Institutu.
Tereza na toulkách světem:
V Monument Valley při svém oblíbeném sportu

V Monument Valley při svém oblíbeném sportu

Ve Washingtonu, D.C. skoro u Obamových doma

Ve Washingtonu, D.C. skoro u Obamových doma

Odpočinek v Jeruzalémě

Odpočinek v Jeruzalémě

 

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce