35 Marketing Manager Shutter

HR marketing manager – výrobní společnost

Máte zkušenost z oblasti HR marketingu s využitím různých komunikačních nástrojů?Domluvíte se anglicky nebo německy?Jste proaktivní a organizovaný člověk?Pak jste ta správná osoba, kterou hledáme! Pro významnou, výrobní společnost hledáme člověka, který bude mít na starosti employer branding, proto neváhejte a pošlete mi Váš životopis.

  • Mzda dohodou
  • Jihočeský kraj

Čeho se bude týkat náplň práce:
  • Budování dobrého jména značky zaměstnavatele – pomocí interní i externí komunikace (tiskoviny, rádia, online marketing, billboardové plochy…)
  • Řízení strategických, ale i operativních aktivit v oblasti HR brandingu – odpovědnost za marketingovou strategii a podílení se na její realizaci
  • Odpovědnost za marketingový mix v rámci HR marketingu
  • Tvorba interní a externí komunikační strategie značky s cílem přilákat nové zaměstnance

Jste ta správná osoba pokud:
  • Máte zkušenost z oblasti HR marketingu, včetně podílení se na tvorbě strategie
  • Nebojíte se ušpinit si ruce – některé činnosti nebudete moci delegovat, ale provést sám
  • Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce
  • Jste proaktivní, organizovaný člověk, který má chuť se dále rozvíjet

Co Vám společnost nabídne:
  • Možnost pracovat v moderní společnosti s velkým potenciálem, která roste
  • Využití Vašich předešlých zkušeností z oblasti HR marketingu – budete mít volné ruce
  • A další zajímavé benefity: flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené + možnost dalšího placeného volna, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění /penzijní spoření, podpora vzdělávání…