28 manažer logistiky Shutter

Manažer logistiky – zapojení do nových projektů

Máte zkušenost se zaváděním a řízením nových projektů v logistice výrobní společnosti? Baví vás různorodá práce, která má smysl a je vidět? Pak se s námi spojte a dozvíte se podrobnosti…

  • Mzda dohodou
  • Jihočeský kraj

Co budete dělat?
  • navrhovat optimalizaci stávajících procesů a zajišťovat proces při nových projektech
  • řízení denní operativy – zákaznický servis, kamionová doprava a skladování
  • komunikace s externími společnostmi, vyjednávání podmínek a kvality služeb
Co k tomu budete potřebovat?
  • zkušenost se zaváděním a řízením nových projektů
  • orientace v plánování, organizaci a zajištění dopravy a skladování – minimálně 3 roky praxe!
  • komunikativní AJ – komunikace se zahraničními partnery i dodavateli
  • organizační a komunikační schopnosti – i pod tlakem operativy
  • MS Office (Excel) nutný, SAP výhodou
Co za to dostanete?
  • práce pro nadnárodní společnost a benefity tomu odpovídající – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění…
  • služební auto i k soukromému využití
  • podmínky pro vlastní rozvoj
Připravte se na výzvy v dynamické pozici a staňte se klíčovou součástí našeho týmu! Zašlete nám svůj životopis ještě dnes a dozvíte se více.