28 manažer logistiky Shutter

Specialista námořní přepravy – nově vznikající projekt v ČR

Máte zkušenost z námořní, silniční nebo letecké přepravy v rámci Evropy nebo celého světa? Zvládnete samostatně fungovat v ČR pod vedením kolegy v Maďarsku? Pro našeho klienta, významnou českou logistickou společnost, hledáme osobnost, která na pozici Ocean Freight posílí evropský tým.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Ideální kandidát:
  • Má zkušenost minimálně 3 roky v oblasti ocean freight – rádi Vás poznáme i když máte zkušenost z letecké nebo silniční přepravy)
  • Má zkušenost s business developmentem ve spediční spol. (alespoň částečně)
  • Je zodpovědný a přesný, orientovaný na výsledky, samostatný, organizovaný
  • Má znalost češtiny (min B2) a angličtiny, písemně i slovně
  • Zkušenosti v letecké nákladní dopravě jsou velkou výhodou – nikdy nevíte, jaké projekty Vás v budoucnu čekají

Ideální náplň práce:
  • Budete v kontaktu s klienty, reportovat jim, řešit jejich dotazy a požadavky, vystavovat potřebnou dokumentaci pro export a import
  • Komunikovat s dopravci, celníky
  • Ani čísla na papíře Vás neminou, budete připravovat kalkulace nákladů a cenové nabídky

Mimo zajímavé finanční ohodnocení, zároveň:
  • Máte možnost být u zrodu nového projektu v ČR
  • Stanete se součástí společnosti, kde se na Vás těší fajn mezinárodní tým a kde Vám nabídnou stabilní zázemí a profesní růst
  • Možnost Home Office
  • K velmi dobrému ohodnocení nabízí společnost i stravenky, mobil, notebook

Těšíme se na spolupráci s Vámi. A co Vy? Už posíláte životopis?

Rádi se s Vámi seznámíme a řekneme Vám další podrobnosti.