52 přípravář staveb Shutter

Stavební přípravář

Jste se smyslem pro detail a organizaci? Chcete pracovat na zajímavých projektech a mít přímý vliv na jejich úspěch? Pokud ano, pro našeho klienta hledáme stavebního přípraváře!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co bude Vaším úkolem?
  • Tvorba rozpočtů, harmonogramů, výběru dodavatelů a zajišťování materiálů
  • Spolupráce při vytvoření kompletní cenové nabídky pro klienta
  • Zodpovídání za plánování a koordinaci stavebních projektů
  • Účast na kontrolních dnech na stavbách
  • Kontrola stavební dokumentace a zajištění souladu s normami a předpisy
  • Průběžné sledování projektu a navrhování optimalizací
  • Výběr a koordinace subdodavatelů
Co u Vás oceníme?
  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou v oblasti stavebnictví nebo v podobném oboru
  • Praxi na obdobné pozici výhodou ideálně v oblasti pozemního stavitelství
  • Znalost stavebních materiálů, technologií a postupů
  • Schopnost číst a rozumět stavební dokumentaci-AutoCAD
  • Zkušenosti s rozpočtováním a kalkulacemi stavebních projektů (výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B
Co nabízíme:
  • Zajímavou práci na významných projektech
  • Stabilní práci v mladé a prosperující firmě
  • Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za dobře odvedenou práci
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Mladý přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, firemní akce)