Recruitment

Najdeme zaměstnance s největším přínosem pro vaši firmu

Banner web mBlue-Recruitment final

O zajištění vašich personálních potřeb se v mBlue stará třicet HR odborníků s průměrnou čtrnáctiletou praxí. Naší specializací je nábor vysoce kvalifikovaných pracovníků, k němuž využíváme osvědčeného mixu vyhledávacích metod, interního portfolia 100 000 kandidátů a sofistikovaného systému hodnocení kompetencí.

 • Návrhová plocha 2

  3 dny

  Za tak dlouho od zahájení projektu přijdou v průměru první CV.

 • Návrhová plocha 5

  2 000 pozic

  Tolik kvalifikovaných pracovních pozic jsme už obsadili.

 • Návrhová plocha 4

  3 až 5 měsíců

  Tolik měsíců dáváme záruku na obsazené pozice.

Děláme nábor jinak, a proto můžeme garantovat ty nejlepší výsledky

Recruitment nás baví, a to se odráží nejen na celém procesu, ale i ve výsledcích pro naše klienty. Pečuje o vás vždy jedna kontaktní osoba. Průběžně vám tlumočíme zpětnou vazbu z trhu, a když je třeba, jsme diskrétní.   

Naši konzultanti jsou připraveni s vámi sdílet své zkušenosti i personalistické know-how. Dlouholetá práce nám umožnila vyvinout oborová řešení, která respektují specifika jednotlivých oblastí. Unikátní postupy aplikujeme na IT/Telco, výrobu, finance, FMCG a obchod, farmacii, stavebnictví a další segmenty.

Od běžných personálních firem nás odlišuje poradenský přístup. Zajímáme se, proč nového zaměstnance potřebujete. Zjišťujeme, jak je pozice začleněna do organizační struktury a co od přicházejícího člena týmu z krátkodobého i dlouhodobého pohledu očekáváte. To vše vede k vyšší úspěšnosti – i proto na námi obsazené pozice dáváme záruku 3 až 5 měsíců.

Pro obtížně obsaditelné pozice, pro něž na trhu existuje značně omezený počet kandidátů, zapojujeme i specifickou službu s názvem direct search. V těchto případech je nejúčinnější s patřičnou diskrétností a taktem vytipované odborníky oslovit napřímo.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci na exkluzivní bázi. Ta nám dává možnost se zakázce hlouběji věnovat a využít více zdrojů k nalezení vhodného kandidáta.

Nábor i cenovka na míru

Nábor rychle a efektivně

Nábor rychle a efektivně Recruitment Lite
JakoCV Search Plusa k tomu navíc:
 • Telefonní prescreening vytipovaných kandidátů
 • Stručné info z pre-screeningu a CV vybraných vhodných kandidátů do emailu
 • Koordinujeme proces pohovorů 

Kompletní nábor nejvyšší kvality

Kompletní nábor nejvyšší kvality Recruitment Premium
JakoRecruitment Litea k tomu navíc:
 • Koordinujeme celý proces
 • Zapojujeme 35 zdrojů vyhledání kandidátů
 • Detailní hodinové osobní pohovory
 • Psychodiagnostika
 • Strukturované hodnocení kandidátů
 • Vytvoříme písemnou pracovní nabídku finalistovi

Naši specialisté na recruitment

Náborové služby mají v mBlue na starosti zkušení personalisté. Dokážou efektivně najít, oslovit a vyhodnotit vhodné kandidáty.

 • Moni square

  Mgr. Monika Mahovská

  Head of HR Partners

  Pracuji v mBlue od roku 2015, aktuálně jako Head of HR Partners. Se svým týmem se zaměřuji zejména na nábor rolí do středního a vyššího managementu pro klienty z oblasti výroby a služeb. Jsem velkým zastáncem systematického prohlubování odbornosti, v mBlue vedu projekt interního vzdělávání zaměstnanců a mBlue akademii pro nováčky.

 • Osoby Martin Strnad

  Ing. Martin Strnad

  HR Partner

  I po více než 20leté zkušenosti v řízení obchodu a lidí mě stále baví komunikace s klienty a kandidáty. Rád využívám své zkušenosti z různých oborů pro úspěšné náborové a poradenské projekty, zejména v oblasti obchodu, stavebnictví, financí a poradenství.

 • Roman tyr kulata

  Ing. Roman Tyr

  Head of HR Partners

  Po dvou desítkách let v interním HR zúročuji své zkušenosti a zaměřuji se na rozvoj svého týmu v mBlue. Rád využívám své znalosti z oblasti FMCG, výroby nebo dopravy, kde jsem působil jako HR Business Partner. V mBlue jsem si ověřil, že jde propojit interní svět HR i s tím externím, protože v mBlue umíme firemním zákazníkům nacházet osobnosti, které pro ně budou největším přínosem a nejlépe zúročí svůj potenciál.

mBlue
reference

Přečtěte si, jak zákazníci hodnotí svou zkušenost s náborovými službami.

 • Sedova Heineken

  Lenka Šedová

  Recruiter & Talent Sourcer, Heineken ČR

  S mBlue jsme spolupracovali na obsazení pozice SAP konzultanta, což dnes není zrovna jednoduché zadání. Konzultantka Kristýna Veverková nám byla po celou dobu podporou, má velký přehled o situaci na trhu a o požadavcích zaměstnanců. Doporučovala nám pouze relevantní kandidáty, čehož si vážím, protože jsem se nemusela pročítat množstvím neodpovídajících CV. Zároveň udržovala pravidelný kontakt i po nástupu doporučeného zaměstnance a přinášela nám tak důležitou zpětnou vazbu. V případě potřeby se určitě rádi na tuto společnost znovu obrátíme.

 • Pavlina Sassmanová

  Pavlina Sassmannová

  Recruiting Manager, L O X X E S S Bor s.r.o.

  S Kristýnou Veverkovou spolupracujeme na obsazování pozic pro naší společnost již několik let. Velice oceňujeme profesionální přístup, příjemnou komunikaci a vstřícnost. Má velký přehled o situaci na trhu a díky porozumění specifickým požadavkům na dané pozice nám vždy doporučila pouze relevantní kandidáty. V průběhu spolupráce se z Kristýny stala podpora našeho HR týmu, na kterou se vždy můžeme obrátit.

 • Franková

  Iveta Franková

  HR Manager, AERO Vodochody

  Spolupráci s mBlue jsme navázali v roce 2021, a od té doby se nám společně podařilo obsadit několik specifických pozic v oboru letectví. Velmi oceňuji přístup Lucie Maškové k jednotlivým pozicím, jejich pochopení, profesionální a příjemnou komunikaci. Vážím si jejího přístupu ke kandidátům a předávání zpětné vazby ohledně aktuálního vývoje náboru. Určitě budeme rádi ve spolupráci pokračovat i nadále.


Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
shutterstock_480671788 zásah