mBlue: pomáháme v kariéře znevýhodněným

22.01.2020
Pomahame znevyhodnenym 1920×700
Michaela Břehovská
Michaela Břehovská Marketing mBlue

mBlue si uvědomuje svoji společenskou zodpovědnost v oblasti zaměstnanosti. Každý den při hledání kandidátů pro naše firemní klienty vidíme, že vzdělání a výborná znalost světových jazyků jsou nutným parametrem pro získání atraktivního zaměstnání. Mnoho mladých lidí má však přístup ke kariéře a k naplněnému, úspěšnému životu kvůli jejich sociálnímu zázemí velmi obtížný. Spojili jsme proto naše síly s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové a rozhodli jsme se pravidelně a dlouhodobě podporovat různým způsobem znevýhodněné mladé lidi.

Koncem roku 2019 jsme Nadaci poskytli finanční dar ve výši 25 000 Kč. Polovina částky byl výtěžek z tomboly od našich hostů na mBlue vánočním setkání, kterým tímto moc děkujeme, druhou polovinu věnovala firma mBlue.

mBlue také pravidelně několikrát ročně získává finanční prostředky pro dobročinné aktivity mezi vlastními zaměstnanci. Příkladem může být každoroční mBazárek, kde módní kousky, již vyřazené ze šatníků našich zaměstnanců a zaměstnankyň, jsou vydraženy pro charitativní účely.

Finance ale nejsou to jediné, čím hodlá mBlue Nadaci Olgy Havlové pomoci. Letos z vlastních řad postavíme štafetové týmy a pod záštitou Nadace Olgy Havlové se účastníme Běhu dobré vůle.

Do budoucna plánujeme věnovat i čas našich zaměstnanců, kteří by se stali mentorem a poradcem mladých lidí, podporovaných nadací. Můžeme jim pomoci se lépe zorientovat na trhu práce. Poradit jim, jak v dnešní době nejlépe hledat práci, jak odpovídat na nabídky či jak vyhrát výběrová řízení. “Dá se říct, že finance na podporu studia by jim byly k ničemu, pokud nebudou umět správně prodat svou osobní motivaci, charakter a získané dovednosti,” říká Kamil Mahovský, jednatel mBlue.

Velmi se na spolupráci s Výborem dobré vůle těšíme!

 

Mohlo by vás zajímat

schuzky nove online

Informace k provozu mBlue

S ohledem na aktuálně vyhlášený nouzový stav a omezení pohybu osob uzpůsobujeme od 16. 3. 2020 do odvolání systém fungování naší společnosti. Pro bezpečí a zdraví našich klientů, kandidátů a…

16.03.2020
Celý článek

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo emailem

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pro uchazeče

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo emailem

Vložením CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů