Agenturní zaměstnávání

Najdeme vám zkušené a kvalifikované pracovníky

1920×366 agenturni zamestnavani 4

Agenturní zaměstnávání pomáhá všude tam, kde nemůžete nebo nechcete přijmout zaměstnance, ale zároveň potřebujete získat zkušeného pracovníka. Specializujeme se na vyšší pozice, kde se očekává odpovídající vzdělání, jazykové dovednosti i praxe. 

 • Návrhová plocha 2

  1 týden

  Tak krátká doba nám stačí, abychom pro vás zajistili zkušeného pracovníka.

 • Návrhová plocha 5

  0% nárůst headcountu

  Existují situace, kdy není možné zvyšovat počet zaměstnanců. Agenturní zaměstnávání je ideálním řešením.

 • behavior square

  Nulové riziko náboru

  S agenturním zaměstnáváním nehrozí, že byste se rozhodli pro špatného pracovníka. Ušetříte čas i vynaložené náklady.

Flexibilní a spolehlivá
cesta

Rozjíždíte časově omezený projekt? Nebo snad potřebujete posílit tým, ale dosáhli jste maximálního počtu zaměstnanců, které vám centrála povolí? Právě v takových případech oceníte tuto službu. Potřebného člověka totiž za vás zaměstnáme my!

K agenturnímu zaměstnávání přistupujeme jinak, než je na trhu běžné. Zaměřujeme se na vyšší pozice, u nichž se předpokládá odpovídající vzdělání, jazykové dovednosti a potřebná praxe. Pochopitelně se postaráme o veškeré právní náležitosti, vybavíme vašeho agenturního člověka pracovní smlouvou a v případě potřeby mu zajistíme i potřebné zázemí.

Nejčastěji u nás využívají agenturní zaměstnávání klienti, pro které zajišťujeme i další činnosti, například nábor. Pokud však poptáváte tuto službu samostatně, rádi ji pro vás zrealizujeme. 

         

Jak to probíhá s mBlue?

 • Specializujeme se na odbornější pozice, a tak pro vás zajistíme zaměstnance, kteří odpovídají vašim požadavkům na vzdělání, praxi i jazykové dovednosti.
 • Povinnosti zaměstnavatele přebíráme na sebe. Samozřejmostí je kompletní pokrytí legislativních požadavků a také zajištění vybavení pro zaměstnance, pokud si to budete přát.
 • Získáváte maximální flexibilitu. Agenturní pracovník je ideální volbou pro časově omezené projekty nebo v případě, kdy nemůžete zvyšovat headcount. Můžete k nám dokonce vyčlenit celý tým.
 • Často se stává, že se agenturní zaměstnanci postupně stanou vašimi kmenovými. Bez rizika si můžete ověřit jejich přínos pro firmu a poté je případně zaměstnat.
 • Jsme držiteli licence u Generálního úřadu práce ČR, která je pro tento typ služeb nezbytná.

Naši specialisté
na agenturní zaměstnávání

V agenturním zaměstnávání nejde jen o to najít správné lidi. Stejně důležitý je přehled o veškerých pracovněprávních povinnostech, které jsou s tímto flexibilním nástrojem spojené. S našimi odborníky máte jistotu, že jsou oba aspekty precizně pokryté.

 • Osoby Martin Strnad

  Ing. Martin Strnad

  HR Partner 

  HR profesionál s 30letou praxí v managementu nadnárodních korporací (DHL, UNIQA) i lokálních společnostech. Od roku 2014 působí na poli personalistiky a specializuje se na recruitingové projekty a outplacement. Cílem Martina je řešit zadání klienta konzultačně obchodním přístupem a drží se motta: „Odborné zkušenosti a lidský přístup přináší úspěch a přitom pohodu v jednání.“

Zavolejte nám na (+420) 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
shutterstock_480671788 zásah