Koučing a mentoring

Akcelerujte HR dovednosti s podporou zkušeného profesionála

1920×366 Banner Školení HR a náboru

Existuje způsob, jak zásadně zrychlit proces učení v personalistice: navázat spolupráci se zkušeným koučem nebo mentorem. Reálné HR situace, které vás ve firmě potkávají, se tak propojí s podporou profesionála. Nebudete dlouze hledat řešení s nejistým výsledkem, odborníci z mBlue vás nasměrují a poskytnou zpětnou vazbu. Vyřešíte aktuální firemní problémy a rozvinete svůj potenciál.

 • Vzdelavani square

  80 % se naučíte praxí

  Většinu nových dovedností a znalostí získávají zaměstnanci mimo školu.

 • konstrukt square

  O 75 % rychlejší

  Koučing a mentoring zkrátí čas potřebný pro získání nových dovedností na jednu čtvrtinu.

 • Newsletter 3

  100% praktické

  Při koučingu a mentoringu řešíme reálné firemní situace. Tím cíleně a prakticky rozvíjíme vaše specialisty a manažery.

Dvě efektivní cesty
k osobnímu i firemnímu růstu

Koučing a mentoring jsou ideální formy seberozvoje pro vytížené manažery a firemní HR pracovníky. Nepředstavují totiž časovou zátěž jako externí kurzy, které často vyžadují celodenní nepřítomnost v práci. Naopak, přirozeně se propojují s každodenními činnostmi, díky čemuž přinášejí výsledky přesně tam, kde je třeba. Odborníci z mBlue mají nejen potřebné personalistické know-how postavené na letitých zkušenostech, ale zároveň umí své znalosti efektivně předávat. Samozřejmě způsobem, který respektuje principy mentoringu nebo koučování.

Obvykle se manažer a náš specialista setkávají jednou týdně a během hodiny prodiskutují aktuální témata. Každá taková schůzka řeší reálné problémy, a tak je velmi prakticky zaměřená. Mentor během ní funguje jako průvodce a rádce, který přímo pomáhá v situacích, na něž stávající znalosti nebo zkušenosti manažera nestačí. Naproti tomu při koučingu dostává manažer spíše otázky a s podporou kouče hledá správnou cestu. Nachází tak vlastní řešení pracovních situací, čímž posiluje a rozvíjí své osobní schopnosti.

   

Vyberte si jednu z cest, jak efektivně rozvíjet HR znalosti a dovednosti

Letité zkušenosti potvrzují, že individuální vzdělávání je nejefektivnější. Proto veškeré naše školení, mentoring i koučing probíhají systémem jeden na jednoho. Lektor, mentor nebo kouč při něm věnují svou pozornost výhradně vašemu zaměstnanci, aby mu předali to nejlepší.

 • Individuální školení

 • Obsah, místo i načasování podle vašich potřeb
 • Maximálně intenzivní, lektor se věnuje pouze vašemu zaměstnanci
 • Zaměření na aktuální témata, znalosti obratem uplatníte ve prospěch firmy 
 • Mentoring

 • Průběžná podpora zkušeného profesionála
 • Odpovědi na konkrétní otázky, které se úzce váží k provozu firmy
 • Doporučení a rady v situacích, kdy si nevíte rady
 • Koučing

 • Efektivní forma rozvoje manažerů
 • Posiluje schopnost řešit problémy a vidět nové možnosti
 • Umocňuje kreativitu a buduje sebedůvěru

Naši specialisté
na koučing a mentoring

Individuální vzdělávání, koučing a mentoring vyžadují nejen zkušeného profesionála, ale také empatického člověka s pochopením pro potřeby vaší firmy. Přesně takoví jsou naši specialisté na tyto služby.

 • Ludmila Fatkova kulata

  Ing. Ludmila Fatková

  HR Advisory Partner

  Specialistka v oblasti personálních procesů. Zkušenosti nasbírala především ve strojírenské výrobní společnosti. Během své praxe se setkala s náborem, vzděláváním zaměstnanců, nastavováním odměňovacího systému nebo nastavováním KPI´s. Podílela se také na vedení mezinárodních projektů zaměřených na strategii společnosti a interní komunikaci. Své dovednosti dále rozvíjí aktuálně především v oblasti koučování.

 • Blanka square

  Mgr. Blanka Mesárošová

  HR Manager

  Vystudovala personalistiku a v oblasti HR působí již 15 let. Od roku 2012, kdy se stala prvním zaměstnancem společnosti mBlue, jejím hlavním cílem je budování týmu a podílení se na vytváření strategii firmy.  Klientům pomáhá  s náborem,  headhuntingem, AC/DC, nastavováním adaptačního programu, kariérní a motivační strategií, talent managementem nebo outplacementem. Zakládá si na individuálním a vstřícném přístupu ke kolegům, klientům či kandidátům.

Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
38 Nákupčí Shutter