Jak hledat zaměstnání?

Založte si mProfil

 • Jako je dobré mít svého lékaře, je dobré mít svého recruitera, který se o Vás stará nejen v dobách, kdy práci nebo projekt aktivně hledáte.
 • Získáte chytrý monitoring trhu práce a pracovní nabídky přesně podle Vašich přání a představ Vám v budoucnu neuniknou.
 • Můžete si sami v průběhu let nastavovat parametry toho, jaká pozice je pro Vás zajímavá a jakým způsobem si přejete být informováni.
 • Narozdíl od pracovních serverů Vám budeme nabízet jen vybranou pozici nebo projekt, kde kde jsme přesvědčeni, že Vám bude vyhovovat jak náplní práce, tak celkovou firemní kulturou.
 • A malý bonus na závěr: jako poděkování za založení mProfilu, jsme pro Vás připravili nabídku zvýhodněných služeb pouze pro osoby registrované v mProfilu, kterou postupně budeme dále rozšiřovat.
mProfil pro Vás monitoruje
trh práce.
floated image from shortcode
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.
Jak hledat zaměstnání

Stáhněte si našeho průvodce ZDARMA
Jak hledat zaměstnání

Stačí sdílet tuto stránku přátelům. Po sdílení se vám zobrazí odkaz pro stažení průvodce Jak hledat zaměstnání od našich zkušených HR specialistů.

Zde se po sdílení objeví tlačítko ke stáhnutí průvodce

Chcete si najít lepší práci? Působit na zaměstnavatele profesionálně? Nabízíme Vám individuální poradenství.

Vyberte si z naší nabídky?

 • Ujasníte si budoucí směřování v profesní kariéře
 • Vylepšíte si stávající životopis a motivační dopis – kvalitně napsané CV je klíčem k úspěchu.
 • Pro inspiraci Vám nabízíme Vzorový životopis
 • Naučíme Vás strategii a ukážeme Vám místa, kde novou práci hledat
 • Připravíme Vás na Assesment centrum
 • Naučíme Vás jednat o mzdě a dalších podmínkách zaměstnání.
 • Pomůžeme Vám v konkrétních situacích při odpovědi na inzerát či přípravě na interview.
 • Tipy a rady pro úspěšný  pohovor Příprava na pohovor

Vhodné pro všechny, kterým se nedaří dostat do posledních kol přijímacích řízení, opakovaně byli zamítnuti nebo pro skupiny, které musejí vyvracet předsudky, ať už se jedná o ženy s malými dětmi nebo naopak ženy bezdětné nad 30 let, zkušení nad 50 let, bývalí profesionální sportovci nebo ti, kteří hodlají v půlce kariéry přejít do jiného oboru.

Proč za poradenství platit?

Kariérní poradenství není finanční výdaj, ale jistá investice.

 • Spočítejte si, kolik peněz získáte, když najdete zaměstnání byť jen o měsíc dříve.
 • Nebo pokud si vyjednáte o několik tisíc vyšší měsíční plat.
 • Pomůžeme Vám vyhrát více výběrových řízení a Vy si vyberete to nejlepší zaměstnání.

Cena za poradenství:

 • S konzultantem proberete Vaše silné stránky a představy o dalším směrování kariéry, na jejich základě Vám doporučí osvědčené praktiky a postupy při hledání práce – správné „sebeprodejní“ argumenty, vhodné cílové skupiny k oslovení, doporučená struktura CV, technika „posílání CV“ vs. networking a další tipy a triky k úspěšnému získání pracovní nabídky.
 • Počáteční konzultace v délce 60 min. za 1 900,- Kč vč. DPH. Platba možná pouze hotově na recepci oproti pokladnímu dokladu.
 • Další specificky zaměřené konzultace si domluvíte dle Vašich potřeb.

Nezávazný dotaz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon

Zpráva*

Vaše CV:

Profesionálové, kteří doporučují Jak hledat zaměstnání

Martin Holeček, Machine Learning Researcher, Cintera - Amp Energy
S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře - měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).
24. března 2020
Markéta Hojková, Account Receivables Manager , TNT Express Worldwide
Dobrý den, paní Knopová, po pravdě jste asi nejpříjemnější agentura, s kterou jsem se prošla výběrové řízení. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak aktivním přístupem.
13. května 2019
Alžběta Dordová, Scientific Advisor Consumer Health, Bayer
Společností mBlue jsem byla oslovena na základě svého profilu na serveru jobs.cz. Pohovor vedla paní Veverková a jelikož mám jako kandidátka s pohovory v personálních agenturách poměrně značné zkušenosti, mohu konstatovat, že pohovor s ní byl vskutku výjimečný. Nepadly žádné otřepané otázky typu „kde se vidíte za pět let“ nebo „povězte mi o něco svých slabých stránkách“. Paní Veverková je totiž o krok před vámi a vaše silné a slabé stránky v průběhu pohovoru precizně vypozoruje ze stylu vaší komunikace – a nebojí se o nich s vámi v rámci vyžádané zpětné vazby upřímně pohovořit. Ačkoliv jsem nakonec zvolila zaměstnání mimo nabídku mBlue, považuji tento pohovor za velice dobře vedený, poskytující dostatečné množství informací o nabízené pozici i klientovi. Veškeré moje otázky paní Veverková bez váhání zodpověděla a přidala i několik motivačních rad, proč se pro danou pozici zdám být vhodnou kandidátkou právě já. Zároveň jsem si z pohovoru odnesla i zajímavé a hodnotné postřehy k vlastní osobnosti a projevu.
19.2.2019
Michal Bergr, Key Account Manager, BV Sale
Chtěl bych poděkovat za profesionální a přátelský přístup slečny Maškové, slečny Čapové a  celkově týmu společnosti mBlue. Jsou to lidé na svém místě.
13. listopadu 2018
Roman Schanner, General management,
S Lukášem Zadražilem jsme navázali kontakt v souvislosti s hledáním nových pracovních příležitostí. Můžu potvrdit jeho vysoce profesionální způsob v oblasti HR a jeho na 100% férové a etické jednání. Současně jsem vždy ocenil i jeho lidský a empatický přístup, díky kterému jsem s ním vždy byl a i zůstanu v kontaktu.
21. 5. 2018
Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat.
A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur. Přeji Vám i Vašim kolegům do nového roku 2017 hodně zdraví, osobní spokojenosti a pracovních úspěchů.
18. ledna 2017
Petr Horák, Commercial Director, VÁGNER POOL
I have had the privilege of cooperating with Mr. Vondráček during my search for new job opportunities. We have met literally by accident, but what followed the coincident was truly amazing: pleasant service, very distinguished manners and fully efficient communication have placed Mr. Vondráček at the top of my "Most Favourite Headhunters" - people I will happily work with again any time in the future. I have not seen such treatment from any other headhunters I encountered throughout my professional career. Therefore I fully recommend Mr. Vondráček to anyone with a guarantee of top class service with a bigh thank you for his assistance.
5. října 2016
Vřele doporučuji i zkušeným profesionálům využít nabídky společnosti mBlue hodinové konzultace zdarma. Nejenže pan Martin Strnad mi věnoval podstatně více času, ale především mi popsal různé scénáře vhodné pro moji osobu, ukázal možnost synergie nástrojů při vyhledávání práce a způsob myšlení lidí, kteří vhodné kandidáty hledají. Přestože jsem se zúčastnil mnoha výběrových řízení, když jsme hledali vhodné kandidáty do firmy, kde jsem pracoval a tudíž jsem se domníval, že už mnoho nového o recruitmentu se nemohu dozvědět, byl jsem velmi překvapen „pohledem z druhé strany“, který mi lépe umožnil pochopit styl  jejich práce a výběru kandidátů. Pevně věřím, že i díky mBlue budu úspěšný při pokračování svojí kariéry.  
19. dubna 2016
Mgr. Lenka Sýkorová, Human Resources Director, DSV Road a.s.
Pečlivě jsem materiál "Jak hledat zaměstnání" prostudovala a je velmi velmi dobrý. Je z něj jednoznačně zřejmé, že návod vychází z praxe a velkých zkušeností. U mnohých odstavců jsem se dost pobavila….. v sekci „co nedělat na interview“ bych měla hodně co doplňovat….:-) Nemám, co bych dodala…. Snad jen – chovejte se přirozeně, chovejte se přirozeně, chovejte se přirozeně!!! Není nic horšího, než když si lidi hrají na něco, co nejsou a v průběhu rozhovoru z role vypadávají….
14. dubna 2016
Hezký den, důvodů odpovědi na Váš inzerát bylo více, přes přesun ze soukromé do korporátní sféry - určitá jistota zaměstnání, ale hlavní důvod proč jsem využil nabídku Vaší společnosti, byli perfektně zpracované www stránky, ze kterých je na první pohled patrný profesionální přístup, jak k uchazečům o zaměstnání, tak k zaměstnavatelům. A na rozdíl od celé řady konkurenčních personálních agentur, kdy je jediným úkolem "rychle udat kus”, zde je poznat perfektní propracovanost pro žadatele o danou pozici, a nejen o ní, kdy žadatel dostává celou řadu důležitých rad, doporučení a nabídek co dělat dál, jak postupovat. Díky za to.
12. dubna 2016
Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p. Mesárošovou a p.Čápovou som sa ešte nestretla.
Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.
1. dubna 2016
Michal Rymeš, Business and SW Analysis, Asseco Central Europe, a.s.
Paní Petra Valentinová je pro mě zcela výjimečnou osobností ve světě personalistiky. Přiznám se, že jsem za ta léta v oboru viděl desítky a desítky "lidí z HR". Nezažil jsem ale jediného personalistu s lepší komunikací a citem pro adekvátní uplatnění uchazečů. Komunikovali jsme spolu ohledně pracovních pozic relativně dlouhou dobu a nevzpomínám si, že by kdy měla slabší den. Komunikace byla vždy perfektní, pozitivní a věcná. Vždy mně poskytla pro pohovor dokonalé podklady a já přesně věděl, na co se mám připravit. Je pro mě ctí, že jsem měl příležitost s paní Petrou spolupracovat. Profesionály na tak vysoké úrovni člověk potkává zcela výjimečně.
29. ledna 2015
Marketa Matejkova, Customer Service Manager, Johnson & Johnson
Mám velmi dobrou zkušenost se společností mBlue. Spolupracovala jsem s paní Hnilicovou a paní Janečkovou a obě byly velmi profesionální a zároveň přátelské. Zajímaly se o zpětnou vazbu a i já jsem byla průběžně informována. V poslední době jsem byla v kontaktu s několika společnostmi a mBlue byla jedna z nejprofesionálnějších.
18. října 2013
Rozhodně doporučuji služby společnosti mBlue. Jmenovitě paní Lankašové. Je radost dělat s profesionály na svém místě. Poradily se životopisem i s postupem při dalším ucházení se o pracovní pozici. Profesionální a příjemné jednání.
3. září 2013
Doporučuji tento produkt
4. srpna 2013
Hana Bergerová, Key Account Manager - Enterprise SME Sales & Care, Vodafone Czech Republic, a.s.
Ráda bych poděkovala Radce Lankašové, její přístup je profesionální a jednání s ní opravdu velice příjemné. Jsem přesvědčena, že díky vzájemné konzultaci jsem získala mnoho podnětných informací, které přispěli k lepší sebeprezentaci při výběrovém pohovoru. Dále bych ráda poděkovala Petře Valentinové za spolupráci.
12. července 2013
Tomáš Šelepa, Student, Slezská univerzita v Opavě
Musím vyjádřit naprostou spokojenost a nevýslovné ,,díky,, paní Lankašové. Profesionální přístup, otevřenost a uvedení věcí na pravou míru jsem velmi ocenil. Děkuji za Vaši pomoc. Vřele doporučuji každému, kdo hledá nové zaměstnání a chce 100% uspět.
12. července 2013
Jindrich Dohnal, Project Manager, Tovek s.r.o.
Byl jsem se službami nadmíru spokojen.
13. června 2013
Veškeré služby MBlue a hlavně p.Radku Lankašovou vřele doporučuji !! Je krásné setkat se v dnešní době s tak vstřícným a ochotným přístupem zaměřeným na kladný výsledek. Vřele doporučuji !!
21. května 2013
Michal Felix, Svářečský inženýr IWE, Demag Cranes & Components
Upřímně chci poděkovat firmě mBlue, a zvláště paní Lankašové, která mi pomohla uspět při vstupním interview na odbornou pracovní pozici. Během konzultace jsem byl upozorněn, jak v životopise zdůraznit konkrétní zkušenosti z praxe, a jak neformálně vystupovat při výběrovém řízení. Zkrátka - "jak se umět prodat". Uvědomil jsem si, jaké, zdánlivě drobné chyby, rozhodují o přijetí či nepřijetí na novou pozici, a hlavně - jak se jich příště vyvarovat. Děkuji.
22. března 2013
Martin Veber, NephroCare Specialist, Fresenius Medical Care
Služby mBlue a hlavně Radky Lankašové mohu vřele doporučit. Než jsem se k mBlue dostal,nevěděl jsem jak cenné rady zde získám. Radka mi pomohla s životopisem, který teď vypadá opravdu profesionálně. Pomáhá mi také s přípravou na pohovory a získal jsem od ní spoustu potřebných rad a doporučení jak a na cose na pohovorech zaměřit. Děkuji a určitě doporučuji.
19. února 2013
Oceňuji profesionální jednání a odbornost Radky Lankašové a Milana Mahovského při konzultaci v personálních otázkách. Radko děkuji Vám za příjemný a uvolněný rozhovor.
January 31, 2013
Simona Červenková, Mortgage advisor, Hypocentrum Modré pyramidy a Komerční banky
Velice bych chtěla poděkovat paní Radce Lankašové za vstřícnost a profesionální služby v oblasti personálního poradenství, které mi poskytla. Po desetiletém působení u jednoho zaměstnavatele jsem se ocitla na pracovní trhu na straně poptávající práci a s neznalostí, jak dnešní pracovní trh funguje. Paní Radka mi pomohla, jakým směrem se orientovat a upravila mi životopis tak, abych zdůraznila své znalosti a dovednosti a byla zajímavá pro budoucího potencionálního zaměstnavatele. Doporučuji všem.
July 29, 2013
Jiří POHL, Senior Customer Service Specialist, Husqvarna
Příjemnou schůzku s panem Milanem Mahovským považuji za oboustranně přínosnou a vzal jsem si z ní krom několika postřehů a profi rad k nezaplacení i další sílu a motivaci. Děkuji velmi pěkně.
January 24, 2013
Reinwetter Milos, Civil Works Manager for region West and South Europe (WSE), Nokia Siemens Networks Czech Republic, s.r.o.
Děkuji za velmi profesionální a podnětnou konzultaci s mBlue reprezentovanou panem Milanem Mahovským a Radkou Lankašovou. Získal jsem tímto mnoho cenných informací a tipů při hledání vhodné pracovní pozice. Musím rovněž ocenit velmi příjemné a neformální jednání. mBlue tímto mohu vřele doporučit.
January 31, 2013
Jan Kopecký, Technologist and head of water jet cutting machine, Profinit
Pan Milan Mahovsky mně předal přátelským projevem cenné informace jak správně postupovat při hledání zaměstnání. Tímto mu děkuji a vřele doporučuji jeho služeb!
24. ledna 2013

Více zajímavých nápadů a praktických tipů najdete na našem mBlue blogu.