Optimalizace náboru

Naučíme vás efektivně najít ty správné zaměstnance

1920×366 Assessment Center 4

Potřebujete prohloubit znalosti svých personalistů nebo zaučit naprostého juniora? Naši konzultanti mají nejen potřebnou praxi ve všech oblastech HR, ale hlavně zkušenosti se vzděláváním dospělých. Díky tomu dokáží letité know-how v oblasti náboru, HR marketingu nebo metod selekce předat zajímavě a rychle.

Základy HR
i specializovaná personalistická školení

V menších firmách se často personální agendě věnuje zaměstnanec, který zastává ještě další funkci. Například asistentka, office manažerka nebo mzdová účetní. S rychlou orientací jim pomůže naše školení HR základů, které jim během pouhých 15 hodin předá klíčové informace z personalistiky a náboru. Velké firmy naopak ocení specializovaná školení pro manažery nebo konkrétní HR profese – recruitery, specialisty vzdělávání a další. 

Vzdělávací programy připravujeme vždy podle konkrétních potřeb každého klienta. Proto umíme předat potřebné znalosti úplnému začátečníkovi i průběžný mentoring HR profesionálům. Od našich odborníků získáte odpovědi na konkrétní otázky a návody na řešení skutečných problémů.

Pro naše firemní klienty připravujeme zdarma i HR inspirativní snídaně, jednotlivá témata i záznam z přednášek najdete také na našem blogu.

Naši specialisté
na školení náboru a HR

Každý, kdo se věnuje školení náboru a HR, by měl splňovat dva klíčové předpoklady. Tím prvním je dostatečně dlouhá praxe v personalistice, druhý aspekt je však neméně důležitý: školitel musí umět nabyté znalosti dobře předat. Profesionálové mBlue jsou nejen respektovanými HR odborníky, ale také zkušenými školiteli s pochopením pro individuální potřeby každé firmy.

 • Ludmila Fatkova kulata

  Ing. Ludmila Fatková

  HR Advisory Partner

  Specialistka v oblasti personálních procesů. Zkušenosti nasbírala především ve strojírenské výrobní společnosti. Během své praxe se setkala s náborem, vzděláváním zaměstnanců, nastavováním odměňovacího systému nebo nastavováním KPI´s. Podílela se také na vedení mezinárodních projektů zaměřených na strategii společnosti a interní komunikaci. Své dovednosti dále rozvíjí aktuálně především v oblasti koučování.

 • Blanka square

  Mgr. Blanka Mesárošová

  HR Manager

  Vystudovala personalistiku a v oblasti HR působí již 15 let. Od roku 2012, kdy se stala prvním zaměstnancem společnosti mBlue, jejím hlavním cílem je budování týmu a podílení se na vytváření strategii firmy.  Klientům pomáhá  s náborem,  headhuntingem, AC/DC, nastavováním adaptačního programu, kariérní a motivační strategií, talent managementem nebo outplacementem. Zakládá si na individuálním a vstřícném přístupu ke kolegům, klientům či kandidátům.

Reference

Přečtěte si, jak naši zákazníci hodnotí svou zkušenost se službou Školení HR a náboru.

 • Jarmila Dubová

  HR Manager, Jacobs Douwe Egberts

  mBlue připravilo jednodenní školení náborových dovedností pro naše managery. Marie je zkušený lektor, s pedagogickou praxí na VŠ, zná očekávání zaměstnanců. Zkombinovala naše náborové materiály se svými zkušenostmi a realitou na trhu práce. Vše bylo perfektně připraveno včetně zajímavé a zábavné prezentace nebo videa s názornými příklady. Na základě pozitivního hodnocení účastníků na jejich žádost připravujeme s mBlue pokračování školení.

 • josef

  Josef Kreische

  Vedoucí oddělení personální strategie, ČD Cargo

  Kurz náborových dovednostní hodnotím jednoznačně pozitivně. Oceňuji podrobné studijní materiály, výuka byla rozdělena do jednotlivých modulů, byla jasná a pochopitelná. Celá problematika náboru byla podána srozumitelně a následně v praktických úkolech procvičena. Za velmi přínosné taky považuji možnost diskuze s lektorkou Simonou Caidlerovou, která problematiku doplnila spoustou příkladů z praxe. Kurz bych určitě doporučoval pro jeho příjemnou atmosféru a také pro vstřícné jednání a ochotu lektorky.

Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
38 Nákupčí Shutter